Odigrana tri meča drugog kola Meridianbet 1.CFL…

Najveći crnogorski derbi završen je bez pobjednika, Budućnost i Sutjeska podijelili su večeras bodove na DG areni - 1:1.

Zanimljiv duel otvoren je pogotkom Nikole Janjića u osmom minutu, nakon čega su i jedni i drugi imali šanse. Ipak, mreža se tresla još samo u 56. minutu, kada je konačan rezultat postavio Ivan Bulatović.

Bokelj SBbet je pobjedom nad Jedinstvom Franca upisao i drugi trijumf u sezononi. U Bijelom Polju bilo je 0:1, a jedini gol na utakmici postigao je Stefan Čavor u 67. minutu.

Pet golova viđeno je u Petrovcu, gdje je domaćin slavio protiv Otranta - 3:2. Gosti su vodili pogotkom Ajumua Šimure u 19. minutu, da bi Petrovac preokrenuo u razmaku od šest minuta, zahvaljujući Dejanu Boljeviću i Marku Šimunu. Šimura je novim golom donio izjednačenje Ulcinjanima, međutim, za tri boda Petrovca postarao se Rodrigo Faust u 81. minutu.

Dueli Dečića Admiral bet i Arsenala, odnosno Jezera i Mornara, odloženi su zbog obaveza Tuzana i Barana na evropskoj sceni.

Budućnost - Sutjeska 1:1