Zaključeno prvo kolo Meridianbet 1.CFL…

Fudbaleri Budućnosti savladali su Petrovac rezultatom 2:1 u zaostalom meču prvog kola Meridianbet 1.CFL.

Duel na ,,DG areni“ protekao je u otvorenoj igri, a prvi gol viđen je u 32. minutu. Budućnost je povela, a strijelac je bio Vladimir Perišić. Talentovani napadač Podgoričana je bio precizan nakon akcije Andrije Bulatovića i Igora Ivanovića. Perišić je u drugom poluvremenu pogodio i stativu, dok je na drugoj strani prijetio i Petrovac. Ipak, novi gol postigla je Budućnost. U 77. minutu Ognjen Gašević je centrirao, golman gostiju Marko Kordić slabo reagovao, što je iskoristio Ilja Serikov da udvostruči prednost svoje ekipe.

Tri minuta kasnije Petrovac je smanjio, nakon gužve u šesnaestercu domaćina najbolje se snašao Dejan Boljević. U finišu je Petrovac mogao do izjednačenja, međutim, Boljević je bio neprecizan.