Vodeći tandem upisao je pobjede u 34. kolu Meridianbet 1.CFL.

Dečić Admiral bet savladao je pred svojim navijačima Jezero (2:0), pa mu je sada za osvajanje titule dovoljan jedan trijumf u preostala dva kola.

Nakon tri minuta igre na Starom aerodromu Darko Zorić je doveo, da bi konačan rezultat postavio Oliver Šarkić pogotkom iz jedanaesterca u 63. minutu.

Istim rezultatom Budućnos je bila bolja od Jedinstva Franca. Oba gola postignuta su sredinom drugog poluvremena, kada su precizni bili Đorđe Despotović sa bijele točka i Petar Grbić.

Na trećem mjestu učvrstio se Mornar pobjedom protiv Rudara – 3:0.  Milan Vušurović u 10, Kris Ondong-Emba u 21. i Milivoje Raičević u 86. minutu odveli su Barana na pet bodova više od Sutjeske Meridianbet.

Nikšićani su poraženi na gostovanju Mladosti Lob.bet – 3:2. Golove za ekipu iz Podgorice postigli su Aleksa Maraš u 34, Anđelko Jovanović u 73. i Igor Vukčević u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Na drugoj strani precizni su bili Dragan Grivić i Jovan Milić.

Dečić Admiral bet – Jezero 2:0