Odigrano 31. kolo Meridianbet 1.CFL…

Na vrhu tabele Meridianbet 1.CFL nova promjena – Dečić Admiral bet je savladao Mladost Lob.bet (2:0), dok je Budućnost poražena na gostovanju Jezeru (3:1).

Tuzani su otpor gostiju slomili u drugom poluvremenu, golovima Pjetera Ljuljđuraja u 50. i Igora Matića u 78. minutu, pa sada imaju tri boda više od glavnog rivala u borbi za titulu.

Na Gradskom stadionu u Beranama Jezero je došlo do trijumfa protiv Budućnosti – 3:1. Čak tri gola postignuta su u uvodnih dvadesetak minuta igre, Senaga Naoaki i Petar Orlandić donijeli su dva gola zalihe Plavljanima, da bi Đorđe Despotović uzvratio na drugoj strani. Drugim pogotkom na meču, u 64. minutu, Naoaki je ovjerio trijumf svoje ekipe.

Nove bodove upisali su i Sutjeska Meridianbet i Mornar. Nikšićani su opravdali ulogu favorita protiv Jedinstva Franca (3:1) i došli na dva boda zaostatka iza Budućnosti. Vasko Kalezić u 12, Vuk Striković u 32. i Srđan Krstović u 76. minutu pogađali su za domaćina, dok je na drugoj strani precizan bio Dušan Ristić na početku drugog poluvremena.

Mornar je sa 2:1 savladao Arsenal u Tivtu. Nikola Vuković doveo je Barane u vođstvo u 19, dok je izjednačenje Arsenalu donio Damjan Mugoša u 57. minutu. Konačan rezultat postavio je Balša Vukotić u 59. minutu.

Važne bodove u borbi za opstanak upisao je Rudar u duelu sa Petrovcem – 1:0. Trenutak odluke desio se u 20. minutu, kada je mrežu rivala zatresao Jasmin Muhović.

Jezero - Budućnost 3:1