Omladinska futsal reprezentacija Crne Gore upisala je poraz u trećem kolu turnira u Novigradu.

Našu selekciju savladala je Slovačka rezultatom 5:1. Jedini gol za Crnu Goru postigao je Ognjen Vuković, koji je bio precizan u trećem minutu.

- Odigrali smo jako lošu utakmicu, gdje smo samo u prvih deset minuta prvog dijela ličili na ekipu. Ne mogu da kažem da momci nijesu imali želju, ali Slovačka je u ovom trenutku kvalitetnija i zasluženo je slavila, istakao je selektor Sveto Ljesar.

Rival Crne Gore u sjutrašnoj utakmici za plasman biće poznat kasnije, kao i termin odigravanja.

Slovačka – Crna Gora 5:1

Dvorana u Novigradu, Hrvatska.

Sudije: Luka Kovač, Nina Nakić (Hrvatska)

1:0 – Mihal Varšo 1', 1:1 – Ognjen Vuković 3', 2:1 – Jakub Mikita 9', 3:1 – Patrik Kajaba 21', 4:1 – Matuš Palfi 29', 5:1 – Adrian Čelko 33'

Slovačka: Samuel Kušnir, Matuš Palfi, Mihal Varšo, Dominik Lacko, Šimon Blihar. Igrali su još: Daniel Jakubik, Jakub Mikita, Anton Kuban, Rihard Dvoržak, Patrik Kajaba, Adam Solarik, Roman Jankovski, Patrik Ftorek, Adrian Čelko, Filip Kovač, Marian Novenko.
Selektor: Anton Brunovski.

Crna Gora: Erjon Demirović, Ognjen Vuković, Enis Barjaktarović, Vasilije Jelić, Andrija Bošković. Igrali su još: Luka Marković, Asmir Đečbitrić, Vuk Ćetković, Besart Elezaga, Boško Mandić, Mitar Krstajić, Srđan Tadić, Filip Žujović.
Selektor: Sveto Ljesar.