Ženska omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je u drugom prijateljskom duelu sa Sjevernom Makedonijom.

Gošće su slavile rezultatom 1:0, čime su se revanširale za poraz od prije dva dana (3:1).

Današnji meč na Cetinju riješen je četiri minuta prije kraja regularnog toka utakmice, kada je Eva Andonova zatresla mrežu Crne Gore.

- Rezultat nas danas nije ispratio, ali u ovom trenutku je važnije da su sve igračice dobile šansu i minutažu. Za nas je svaka ovakva utakmica benefit, jer djevojke tako stiču iskustvo, a ekipa se uigrava i upoznaje. Zbog toga možemo biti zadovoljni nakon mečeva sa Sjevernom Makedonijom, kazao je selektor Mirko Marić.

Crna Gora - Sjeverna Makedonija 0:1