Futsal reprezentacija Crne Gore poražena je u večeras odigranom prijateljskom meču sa Albanijom u Tirani.

Naša selekcija dva puta je vodila, ali je domaćin do trijumfa došao rezultatom 3:2.

Nikola Vidaković doveo je Crnu Goru u vođstvo u treće minutu, da bi 15 minuta kasnije izjednačio Halim Selmanaj. Ubrzo je prednost gostima vratio Goran Davidović, ali je to bilo sve od našeg tima što se tiče golova. U nastavku je još jednom pogodio Selmanaj, a pobjedu Albaniji donio je Darier de Melo u 30. minutu.

- Neizvjesna utakmica do samog kraja. Dobro smo djelovali tokom većeg dijela utakmice, pored datih golova imali smo dosta izglednih prilika. Albanija se pokazala kao jako dobar rival, agresivna ekipa koja zna da igra. Sjutra nas očekuje još jedan meč, nadam se malo bolje izdanju i našoj pobjedi, kazao je selektor Sveto Ljesar.

Sjutrašnji duel u Tirani počinje u 17 časova.

Albanija - Crna Gora 3:2

Dvorana ,,Feti Borova“, Tirana.

Sudije: Besart Imajli, Besart Bećiri (Albanija)

0:1 - Nikola Vidaković 3', 1:1 - Halim Selmanaj 18', 1:2 - Goran Davidović 19', 2:2 - Halim Selmanaj 25', 3:2 - Darier de Melo 30'