Odigrana četiri meča osmog kola Meridianbet 1.CFL…

Mornar i Budućnost podijelili su bodove u utakmici odigranoj u Baru - 0:0. Podgoričani su prekinuli niz od tri pobjede, a do trijumfu najbliži bili u 54. minutu, kada je Balša Sekulić promašio jedanaesterac.

Zanimljiv meč u Petrovcu završen je remijem između domaćina i Jedinstva Franca - 1:1. Petrovac je poveo u 35. minutu, kada je Zoran Mikijelj glavom nakon kornera postigao gol. U 53. minutu gosti su izjednačili preko Bratilca Brandaa.

Mladost Lob.bet do druge pobjede u sezoni došla je u utakmici sa Arsenalom - 2:1. Abdulsamed Abdulahi doveo je Podgoričane u vođstvo u 49. minutu, da bi šest minuta kasnije izjednačio Boban Đorđević. Tri boda domaćinu omogućio je Jovan Vujisić u finišu utakmice.

Derbi sjevernog dijela države završen je pobjedom Jezera nad Rudarom - 1:0. Utakmica u Pljevljima riješena je u prvom minutu utakmice, kada je mrežu Rudara zatresao Balša Tošković.

Derbi osmog kola između Dečića i Sutjeske igra se sjutra od 19:30 časova.

Mornar - Budućnost 0:0

Rudar - Jezero 0:1