Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je od Srbije u drugoj rundi turnira ,,Stevan Ćele Vilotić“.

Domaćin turnira slavio je rezultatom 3:0. U listu strijelaca upisali su se Aleksandar Stanković, Jovan Mijatović i Jovan Milošević. Stanković i Milošević golove su postigli iz jedanaesteraca.

- Iako je rezultat visok, bila je ovo tvrda utakmica. Srbija je bila bolja u prvom poluvremenu, a povela je iz sumnjivog penala. U nastavku smo napravili neke izmjene i bili bolji u polju. Imali smo inicijativu, ali je falio završni pas za nešto konkretno. Iz naše greško smo primili drugi gol, da bi Srbija zatim postigla gol iz još jednog penala. Idemo dalje, sada se spremamo Mađarsku. Iza nas su dvije veoma teške utakmice, nadam se da ćemo uspjeti da se odmorimo i osvježimo

Nakon dva kola, naša selekcija ima po pobjedu i poraz. U trećem kolu, 12. septembra od 15 časova, sastaju se Crna Gora i Mađarska.

Srbija – Crna Gora 2:0

Stadion ,,Milan Sredanović“, Kula.

Sudija: Dejan Trifković (Srbija)

1:0 – Aleksandar Stanković (p) 44', 2:0 – Jovan Mijatović 74', 3:0 – Jovan Milošević (p) 90'+2