Zaključeno šesto kolo Meridianbet 1.CFL…

Budućnost, Petrovac i Jezero dijele lidersku poziciju na tabeli nakon šeste runde Meridianbet 1.CFL.

Podgoričani su na svom terenu došli do trijumfa nad Arsenalom rezultatom 2:0. Sve je bilo gotovo nakon nešto više od pola sata igre, prvo je pogodio Petar Grbić, da bi konačan rezultat postavio Vladan Adžić.

Zanimljivo je bilo u duelu Petrovca i Sutjeske Meridianbet, koji je završen bez pobjednika – 1:1. Gosti su vodili od finiša prvog poluvremena i pogotka Milana Mirosavljeva. Ipak, u posljednjim trenucima utakmice izjednačio je Nikola Zvrko.

Čak sedam golova i preokret viđeni su u Baru, gdje je Mornar bio bolji od Jedinstva Franca – 4:3. Žarko Korać i Andrej Cvijović donijeli su Bjelopoljcima prednost od dva gola, koju je anulirao Aleksandar Vujačić sa dva gola. U nastavku su mrežu gostiju pogađali Marko Ćetković i Jovan Baošić.

Iznenađenje kola priredio je Rudar pobjedom nad Dečićem u gostima – 1:0. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Arihiro Sentoku.

Petrovac – Sutjeska Meridianbet 1:1