Omladinska reprezentacija Crne Gore upisala je poraz u večeras odigranom meču sa Bosnom i Hercegovinom.

Gosti su pružili bolju igru i došli do trijumfa rezultatom 3:0.

- Na ovom okupljanju smo bez deset standardnih igrača, želimo da damo šansu momcima koji su ranije imali manju minutažu i tako vidimo na koga možemo da računamo. Ipak, evidentno je da su nam mnogo nedostajali igrači koji nijesu. Večeras smo rano primili gol, to nas je sasjeklo, dok je protivnik bio bolji, brži, agresivniji i zasluženo je pobijedio. Imamo dan da se odmorimo i spremimo za drugi meč, nadam se da ćemo ispraviti neke stvari i smanjiti broj grešaka, kazao je selektor Goran Perišić.

Bosna i Hercegovina je povela već u četvrtom minutu – lopta se srećno odbila do Ermina Mahmića, koji je savladao Petra Bobičića udarcem sa desetak metara iskosa.

U finišu prvog poluvremena, gosti su uvećali vođstvo. Muhamed Bejdić je dugo vodio loptu, a onda sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu ,,sokola“.

Konačan rezultat postavio je Kenan Muharemović efektnim golom glavom u 83. minutu.

Revanš meč isti rivali odigraće u četvrtak, sa početkom u 19:30 časova na Trening kampu FSCG.

Crna Gora – Bosna i Hercegovina 0:3