Kompletirano treće kolo Meridianbet 1.CFL…

Repriza prošlosezonskog finala Kupa Crne Gore, duel Sutjeske Meridianbet i Arsenala, završena je bez pobjednika – 2:2.

Tivćani su imali dva gola prednosti nakon prvog poluvremena, zahvaljujući golovima Hulijana Montenegra u 16. i Nikole Čelebića u 45. minutu. Nakon tri  minuta igre u nastavku, Nikšićani su smanjili zaostatak preko Vuka Strikovića, da bi konačan rezultat postavio Srđan Krstović pogotkom u 68. minutu.

Uprkos vođstvu, Dečić je upisao poraz u meču sa Petrovcem – 2:1. U 49. minutu Iljir Camar donio je prednost svojoj ekipi, međutim, gosti su preokrenuli u finišu. Dejan Perović je u 77. minutu vratio rezultatski egal, dok je u posljednjim trenucima utakmice Nikola Zvrko zatresao mrežu rivala i donio trijumf svojoj ekipi.

Dečić – Petrovac 1:2