Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od Srbije u finalu Memorijalnog turnira ,,Miljan Miljanić“.

Domaćin turnira slavio je rezultatom 2:0. Već u trećem minutu Srbija je došla do vođstva, zahvaljujući golu Alekse Vasilića nakon solo prodora. Dvadesetak minuta prije kraja, Stefan Mladenović iskoristio je lošu reakciju odbrane Crne Gore i postavio konačan rezultat.

- Rano smo primili gol i onda je teško bilo igrati protiv jake ekipe Srbije. Šteta jer nijesmo uspeli da odigramo dobro i drugu utakmicu u kontinuitetu. Kasnije smo imali crveni karton, tako da je bilo teško odgovoriti tim izazovima. Pokazali smo određeni stepen kvaliteta na ovom turniru, ali očigledno nam fali kontiunuitet dobrih igara i rezultata, kazao je selektor Radovan Kavaja.

Srbija - Crna Gora 2:0