Istovjetni rezultati u prvim mečevima polufinala Kupa Crne Gore…

Fudbaleri Sutjeske i Arsenala stekli su po dva gola prednosti uoči revanš utakmica polufinala Kupa Crne Gore.

Nikšićani su večeras pred svojim navijačima savladali Dečić rezultatom 3:1. Prvo poluvrijeme obilježila je bolja igra Sutjeske i gol Vuka Strikovića u 34. minutu. Nastavak je donio mnogo više uzbuđenja, pogotovo poslije pogotka Tajrona Konrada sa bijele tačke u 69. minutu. Dečić je sve to vrijeme bio ofanzivan, a nagrada je stigla u 84. minutu, kada je Iljir Camaj sjajno pogodio volej udarcem sa desetak metara. Ipak, samo minut kasnije, Igor Pajović je majstorijom sa preko 20 metara postavio konačan rezultat.

Istim rezultatom Arsenal je došao do pobjede nad Iskrom u Danilovgradu. Golovima u 15. i 39. minutu Ivan Bulatović donio je prednost na poluvremenu, koju je uvećao Jasmin Muhović četiri minuta po povratku sa odmora. Vezista domaćih Petar Pavlićević pogodio je u 66. minutu i tako omogućio svom timu dva gola zaostatka u drugoj utakmici.

Revanš mečevi polufinala Kupa Crne Gore igraju se 3. maja.