Fudbaleri Mogrena savladali su Budućnost u derbi susretu četvrtog kola T-Com 1.CFL odigranom na Lugovima sa 2:0.

Buvani su se izjednačili se sa današnjim rivalom na drugoj poziciji sa devet osvojenih bodova. Liderska pozicija pripada Rudaru koji je jedina ekipa sa maksimalnim učinkom u dosadašnjem toku šampionta.

Izabranici Stevana Mojsilovića brzo su se oporavili od ubjedljivog poraza u duelu sa Rudarom odigranom u srijedu i sasvim zasluženo upisali pobjedu u duelu sa ekipom Budućnosti. Budvani su u oba poluvremena po jednom tresli mrežu Agovića, koji je na u prvom dijelu igre zamijenio povrijeđenog Dragojevića. Prednost domaćinu donio je Marko Ćetković u 43. minutu nakon odlične asistencije Petra Grbića i loše reakcije Mazića, da bi tačku na meč stavio sam Grbić koji se prethodno poigrao sa posljednjom linijom podgoričana.

Mogren – Budućnost 2:0