Fudbaleri Rudara nastavljaju da ređaju pobjede - u seriji aktuelnog šampiona našao se i Petrovac, koji je pod Malim brdom savladan sa 2:0

u okviru četvrtog kola Prve crnogorske fudbalske lige.

Pobjednik je u Petrovcu odlučen nakon samo 12 minuta - pobjedu Pljevljaka najavio je štoper Bojić u sedmom minutu meča, dok je tačku na utakmicu već u 12. minutu stavio sjajni vezista Mićić.

Prvu pobjedu u sezoni upisala je Mladost, koja je na Starom aerodromu bila bolja od Zete. Prednost Podgoričanima donio je veteran Petrović četiri minuta prije odlaska na odmor, dok je sve nade gostiju da mogu do boda ugasio mladi Seratlić u 72. minutu sa bijele tačke.

Seriju odličnih rezultata nastavila je i Sutjeska, koja je kraj Bistrice savladala Bar. Gosti su poveli u osmom minutu preko Begovića, ali je Marković het-trikom donio nova tri boda timu iz Nikšića.

Lovćen je na Obilića poljani slavio protiv Dečića zahvaljujući golu Bogdanovića iz penala u smiraj prvog poluvremena, dok je duel Mornara i Grblja završen bez golova.

Derbi kola na programu je u nedjelju, kada se u Budvi sastaju Mogren i Budućnost.

Mladost - Zeta 2:0