Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od Gruzije rezultatom 2:0 u prvom kolu UEFA Razvojnog turnira u San Marinu.

Gruzijci su poveli u 37. minutu, nakon šuta Sandra Racijanija sa oko 25 metara. Konačan rezultat postavio je u 65. minutu Aleksandre Kutateladze, koji je pogodio sa nekoliko metara pošto se lopta uz dosta sreće odbila do njega.

- Glavni razlog poraza je u tome što su oni više željeli pobjedu, bili su agresivniji i čvršći. Nijesmo uspjeli adekvatno da odgovorimo na pravi način. Pravili smo dosta loših odluka pri našem posjedu, a nijesmo dobro reagovali su nekoliko situacija, pogotovo u dvije kontre i kod prekida. Nadam se da ćemo uspjeti da se oporavimo i spremimo za utakmicu sa Slovenijom, kazao je selektor Radovan Kavaja.

U drugom kolu turnira, šestog aprila od 11 časova, Crna Gora igra sa Slovenijom.

Crna Gora - Gruzija 0:2