Fudbaleri Sutjeske i Budućnosti upisali su ubjedljive trijumfe u 25. kolu Meridianbet 1.CFL.

Nikšićani su na gostovanju Rudaru upisali pobjedu rezultatom 4:1. Dragan Grivić u 9. i Novica Eraković iz jedanaesterca u 28. minutu donijeli su prednost, koju je u prvom minutu nastavka prepolovio Velizar Janketić. Ipak, Sutjeska je u finišu dodala gas i preko Dušana Vukovića u 79. i Marka Vučića u 90. minutu ovjerila pobjedu.

Dileme nije bilo ni u Podgorici, gdje je Budućnost sa 4:0 savladala Jedinstvo Francu. Balša Sekulić pogodio je u 16. minutu, zatim i Miomir Đuričković u 22. U drugom poluvremenu u strijelce su se upisali Petar Grbić i Andrija Ražnatović.

Komšijski derbi između Mornara i Petrovca završen je minimalnim trijumfom Petrovčana. Presudio je pogodak Rodriga Fausta desetak minuta prije kraja regularnog toka utakmice.

Duel Dečića i Arsenala završen je bez golova.

Budućnost - Jedinstvo Franca 4:0