• Meridianbet 2.CFL 26/27
  • 14. kolo
  • DG arena, Podgorica
  • 31.10.2026.
  • 13:00
Podgoricalogo
:
logoIskra
-
-
Glavni sudija: Vladimir Bjelica, I pomoćnik: Nikola Vujović, II pomoćnik: Mirsad Pepić, Četvrti sudija: Miloš Laličić, Match Delegate: Milan Joksimović, Kontrolor suđenja: Vojin Vojinović
  • Izvještaj
Podgorica:Iskra

Tabela

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica136612316+724
2.Jedinstvo Franca137242515+1023
3.Zeta136432216+622
4.Kom126331813+521
5.Lovćen136162020019
6.Iskra135261515017
7.Rudar134541818017
8.Grbalj124441418-416
9.Budva133551818014
10.Berane130211933-242