• Meridianbet 2.CFL 26/27
  • 14. kolo
  • Trening kamp FSCG, Podgorica
  • 31.10.2026.
  • 13:00
Lovćenlogo
:
logoGrbalj
-
-
Glavni sudija: Nikola Kalezić, I pomoćnik: Miodrag Brajović, II pomoćnik: Emir Kuloglija, Četvrti sudija: Nenad Čađenović, Match Delegate: Dragan Bogićević, Kontrolor suđenja: Blažo Ćetković
  • Izvještaj
Lovćen:Grbalj

Tabela

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica136612316+724
2.Jedinstvo Franca137242515+1023
3.Zeta136432216+622
4.Kom126331813+521
5.Lovćen136162020019
6.Iskra135261515017
7.Rudar134541818017
8.Grbalj124441418-416
9.Budva133551818014
10.Berane130211933-242