• Meridianbet 2.CFL 26/27
  • 14. kolo
  • Gradski stadion Berane, Berane
  • 31.10.2026.
  • 13:00
Beranelogo
:
logoKom
-
-
Glavni sudija: Goran Vidaković, I pomoćnik: Danilo Bubanja, II pomoćnik: Tadija Jovović, Četvrti sudija: Stefan Goločevac, Match Delegate: Aleksandar Vasecki, Kontrolor suđenja: Veselin Radunović
  • Izvještaj
Berane:Kom

Tabela

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica136612316+724
2.Jedinstvo Franca137242515+1023
3.Zeta136432216+622
4.Kom126331813+521
5.Lovćen136162020019
6.Iskra135261515017
7.Rudar134541818017
8.Grbalj124441418-416
9.Budva133551818014
10.Berane130211933-242