• Sve utakmice
  • Tabela
1. koloIzvještaj
10.08.2019.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Igalo-
10.08.2019.
17:30
Stadion FK "Drezga"Drezga--Kom-
10.08.2019.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Podgorica-
10.08.2019.
17:30
Gradski stadionJedinstvo--OFK Titograd-
10.08.2019.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Rudar-
10.08.2019.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Lovćen-
10.08.2019.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Budućnost-
10.08.2019.
17:30
SRC TopolicaMornar--Dečić-
2. koloIzvještaj
17.08.2019.
17:00
Stadion SolilaIgalo--Dečić-
17.08.2019.
17:00
Gradski stadionBudućnost--Mornar-
17.08.2019.
17:00
Stadion Obilića poljanaLovćen--Sutjeska-
17.08.2019.
17:00
Gradski stadionRudar--Grbalj-
17.08.2019.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Zeta-
17.08.2019.
17:00
DG arenaPodgorica--Jedinstvo-
17.08.2019.
17:00
Stadion FK KomKom--Iskra-
17.08.2019.
17:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Drezga-
3. koloIzvještaj
24.08.2019.
17:00
Stadion FK "Drezga"Drezga--Igalo-
24.08.2019.
17:00
Stadion braće VelaševićIskra--Petrovac-
24.08.2019.
17:00
Gradski stadionJedinstvo--Kom-
24.08.2019.
17:00
Stadion TrešnjicaZeta--Podgorica-
24.08.2019.
17:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj--OFK Titograd-
24.08.2019.
17:00
Gradski stadionSutjeska--Rudar-
24.08.2019.
17:00
SRC TopolicaMornar--Lovćen-
24.08.2019.
17:00
Tuško poljeDečić--Budućnost-
4. koloIzvještaj
31.08.2019.
16:00
Stadion SolilaIgalo--Budućnost-
31.08.2019.
16:00
Stadion Obilića poljanaLovćen--Dečić-
31.08.2019.
16:00
Gradski stadionRudar--Mornar-
31.08.2019.
16:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Sutjeska-
31.08.2019.
16:00
DG arenaPodgorica--Grbalj-
31.08.2019.
16:00
Stadion FK KomKom--Zeta-
31.08.2019.
16:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Jedinstvo-
31.08.2019.
16:00
Stadion FK "Drezga"Drezga--Iskra-
5. koloIzvještaj
14.09.2019.
15:30
Stadion braće VelaševićIskra--Igalo-
14.09.2019.
15:30
Gradski stadionJedinstvo--Drezga-
14.09.2019.
15:30
Stadion TrešnjicaZeta--Petrovac-
14.09.2019.
15:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Kom-
14.09.2019.
15:30
Gradski stadionSutjeska--Podgorica-
14.09.2019.
15:30
SRC TopolicaMornar--OFK Titograd-
14.09.2019.
15:30
Tuško poljeDečić--Rudar-
14.09.2019.
15:30
Gradski stadionBudućnost--Lovćen-
6. koloIzvještaj
21.09.2019.
15:00
Stadion SolilaIgalo--Lovćen-
21.09.2019.
15:00
Gradski stadionRudar--Budućnost-
21.09.2019.
15:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Dečić-
21.09.2019.
15:00
DG arenaPodgorica--Mornar-
21.09.2019.
15:00
Stadion FK KomKom--Sutjeska-
21.09.2019.
15:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Grbalj-
21.09.2019.
15:00
Stadion FK "Drezga"Drezga--Zeta-
21.09.2019.
15:00
Stadion braće VelaševićIskra--Jedinstvo-
7. koloIzvještaj
28.09.2019.
15:00
Gradski stadionJedinstvo--Igalo-
28.09.2019.
15:00
Stadion TrešnjicaZeta--Iskra-
28.09.2019.
15:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Drezga-
28.09.2019.
15:00
Gradski stadionSutjeska--Petrovac-
28.09.2019.
15:00
SRC TopolicaMornar--Kom-
28.09.2019.
15:00
Tuško poljeDečić--Podgorica-
28.09.2019.
15:00
Gradski stadionBudućnost--OFK Titograd-
28.09.2019.
15:00
Stadion Obilića poljanaLovćen--Rudar-
8. koloIzvještaj
05.10.2019.
14:30
Stadion SolilaIgalo--Rudar-
05.10.2019.
14:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Lovćen-
05.10.2019.
14:30
DG arenaPodgorica--Budućnost-
05.10.2019.
14:30
Stadion FK KomKom--Dečić-
05.10.2019.
14:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Mornar-
05.10.2019.
14:30
Stadion FK "Drezga"Drezga--Sutjeska-
05.10.2019.
14:30
Stadion braće VelaševićIskra--Grbalj-
05.10.2019.
14:30
Gradski stadionJedinstvo--Zeta-
9. koloIzvještaj
12.10.2019.
14:30
Stadion TrešnjicaZeta--Igalo-
12.10.2019.
14:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Jedinstvo-
12.10.2019.
14:30
Gradski stadionSutjeska--Iskra-
12.10.2019.
14:30
SRC TopolicaMornar--Drezga-
12.10.2019.
14:30
Tuško poljeDečić--Petrovac-
12.10.2019.
14:30
Gradski stadionBudućnost--Kom-
12.10.2019.
14:30
Stadion Obilića poljanaLovćen--Podgorica-
12.10.2019.
14:30
Gradski stadionRudar--OFK Titograd-
10. koloIzvještaj
19.10.2019.
13:30
Stadion SolilaIgalo--OFK Titograd-
19.10.2019.
13:30
DG arenaPodgorica--Rudar-
19.10.2019.
13:30
Stadion FK KomKom--Lovćen-
19.10.2019.
13:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Budućnost-
19.10.2019.
13:30
Stadion FK "Drezga"Drezga--Dečić-
19.10.2019.
13:30
Stadion braće VelaševićIskra--Mornar-
19.10.2019.
13:30
Gradski stadionJedinstvo--Sutjeska-
19.10.2019.
13:30
Stadion TrešnjicaZeta--Grbalj-
11. koloIzvještaj
26.10.2019.
13:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Igalo-
26.10.2019.
13:30
Gradski stadionSutjeska--Zeta-
26.10.2019.
13:30
SRC TopolicaMornar--Jedinstvo-
26.10.2019.
13:30
Tuško poljeDečić--Iskra-
26.10.2019.
13:30
Gradski stadionBudućnost--Drezga-
26.10.2019.
13:30
Stadion Obilića poljanaLovćen--Petrovac-
26.10.2019.
13:30
Gradski stadionRudar--Kom-
26.10.2019.
13:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Podgorica-
12. koloIzvještaj
02.11.2019.
13:30
Stadion SolilaIgalo--Podgorica-
02.11.2019.
13:30
Stadion FK KomKom--OFK Titograd-
02.11.2019.
13:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Rudar-
02.11.2019.
13:30
Stadion FK "Drezga"Drezga--Lovćen-
02.11.2019.
13:30
Stadion braće VelaševićIskra--Budućnost-
02.11.2019.
13:30
Gradski stadionJedinstvo--Dečić-
02.11.2019.
13:30
Stadion TrešnjicaZeta--Mornar-
02.11.2019.
13:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Sutjeska-
13. koloIzvještaj
23.11.2019.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Igalo-
23.11.2019.
13:00
SRC TopolicaMornar--Grbalj-
23.11.2019.
13:00
Tuško poljeDečić--Zeta-
23.11.2019.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Jedinstvo-
23.11.2019.
13:00
Stadion Obilića poljanaLovćen--Iskra-
23.11.2019.
13:00
Gradski stadionRudar--Drezga-
23.11.2019.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Petrovac-
23.11.2019.
13:00
DG arenaPodgorica--Kom-
14. koloIzvještaj
30.11.2019.
13:00
Stadion SolilaIgalo--Kom-
30.11.2019.
13:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Podgorica-
30.11.2019.
13:00
Stadion FK "Drezga"Drezga--OFK Titograd-
30.11.2019.
13:00
Stadion braće VelaševićIskra--Rudar-
30.11.2019.
13:00
Gradski stadionJedinstvo--Lovćen-
30.11.2019.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta--Budućnost-
30.11.2019.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Dečić-
30.11.2019.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Mornar-
15. koloIzvještaj
07.12.2019.
13:00
SRC TopolicaMornar--Igalo-
07.12.2019.
13:00
Tuško poljeDečić--Sutjeska-
07.12.2019.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Grbalj-
07.12.2019.
13:00
Stadion Obilića poljanaLovćen--Zeta-
07.12.2019.
13:00
Gradski stadionRudar--Jedinstvo-
07.12.2019.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Iskra-
07.12.2019.
13:00
DG arenaPodgorica--Drezga-
07.12.2019.
13:00
Stadion FK KomKom--Petrovac-

Omladinska liga 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost00000000
2.Dečić00000000
3.Drezga00000000
4.Grbalj00000000
5.Igalo00000000
6.Iskra00000000
7.Jedinstvo00000000
8.Kom00000000
9.Lovćen00000000
10.Mornar00000000
11.OFK Titograd00000000
12.Podgorica00000000
13.Rudar00000000
14.Petrovac00000000
15.Sutjeska00000000
16.Zeta00000000

Omladinska liga 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost00000000
2.Dečić00000000
3.Drezga00000000
4.Grbalj00000000
5.Igalo00000000
6.Iskra00000000
7.Jedinstvo00000000
8.Kom00000000
9.Lovćen00000000
10.Mornar00000000
11.OFK Titograd00000000
12.Podgorica00000000
13.Rudar00000000
14.Petrovac00000000
15.Sutjeska00000000
16.Zeta00000000

Posljednje vijesti