• Grupa A
  • Tabela
  • Goalscorers A
  • Grupa B
  • Tabela
  • Goalscorers B
1. koloIzvještaj
23.08.2020.
17:30
Gradski stadionSutjeska31Jedinstvo 
24.08.2020.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra02OFK Titograd 
24.08.2020.
18:00
DG arenaPodgorica00Kom 
24.08.2020.
18:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac03Budućnost 
2. koloIzvještaj
31.08.2020.
17:00
Stadion braće VelaševićIskra21Podgorica 
31.08.2020.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd50Jedinstvo 
31.08.2020.
17:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost10Sutjeska 
31.08.2020.
18:00
Stadion FK KomKom22Petrovac 
3. koloIzvještaj
05.09.2020.
17:00
Gradski stadionJedinstvo13Budućnost 
06.09.2020.
17:00
Gradski stadionSutjeska50Kom 
07.09.2020.
17:00
Stadion LugoviPetrovac07Iskra 
07.09.2020.
20:00
DG arenaPodgorica32OFK Titograd 
4. koloIzvještaj
13.09.2020.
17:15
Stadion braće VelaševićIskra31Sutjeska 
13.09.2020.
19:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd20Budućnost 
13.09.2020.
20:00
DG arenaPodgorica42Petrovac 
14.09.2020.
18:00
Stadion FK KomKom02Jedinstvo 
5. koloIzvještaj
18.09.2020.
16:30
Gradski stadionJedinstvo01Iskra 
19.09.2020.
16:30
Gradski stadionSutjeska20Podgorica 
20.09.2020.
16:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac23OFK Titograd 
20.09.2020.
16:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost51Kom 
6. koloIzvještaj
27.09.2020.
16:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Kom 
27.09.2020.
16:00
Stadion LugoviPetrovac10Sutjeska 
28.09.2020.
16:00
Stadion braće VelaševićIskra00Budućnost 
28.09.2020.
18:00
DG arenaPodgorica30Jedinstvo 
7. koloIzvještaj
02.10.2020.
15:00
Gradski stadionSutjeska01OFK Titograd 
04.10.2020.
14:00
Gradski stadionJedinstvo30Petrovac 
04.10.2020.
15:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Podgorica 
04.10.2020.
15:00
Stadion FK KomKom21Iskra 
8. koloIzvještaj
07.10.2020.
15:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd52Iskra 
07.10.2020.
15:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost31Petrovac 
08.10.2020.
14:30
Gradski stadionJedinstvo22Sutjeska 
08.10.2020.
15:00
Stadion FK KomKom02Podgorica 
9. koloIzvještaj
17.10.2020.
14:30
Gradski stadionJedinstvo05OFK Titograd 
18.10.2020.
14:30
Gradski stadionSutjeska16Budućnost 
18.10.2020.
14:30
Stadion LugoviPetrovac24Kom 
18.10.2020.
14:30
DG arenaPodgorica31Iskra 
10. koloIzvještaj
24.10.2020.
13:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Podgorica 
24.10.2020.
13:30
Stadion FK KomKom23Sutjeska 
24.10.2020.
13:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost50Jedinstvo 
26.10.2020.
13:30
Stadion braće VelaševićIskra61Petrovac 
11. koloIzvještaj
01.11.2020.
13:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21OFK Titograd 
01.11.2020.
13:30
Gradski stadionSutjeska11Iskra 
02.11.2020.
13:30
Stadion LugoviPetrovac13Podgorica 
02.11.2020.
13:30
Gradski stadionJedinstvo04Kom 
12. koloIzvještaj
07.11.2020.
13:00
DG arenaPodgorica20Sutjeska 
07.11.2020.
13:30
Stadion FK KomKom21Budućnost 
08.11.2020.
13:30
Stadion braće VelaševićIskra50Jedinstvo 
27.11.2020.
12:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd40Petrovac 
13. koloIzvještaj
13.11.2020.
13:00
Gradski stadionJedinstvo21Podgorica 
14.11.2020.
13:00
Stadion FK KomKom12OFK Titograd 
15.11.2020.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost33Iskra 
15.11.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska35Petrovac 
14. koloIzvještaj
22.11.2020.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Sutjeska 
22.11.2020.
13:00
DG arenaPodgorica31Budućnost 
22.11.2020.
13:00
Stadion braće VelaševićIskra33Kom 
23.11.2020.
13:00
Stadion LugoviPetrovac12Jedinstvo 

Omladinska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd1412023510+2536
2.Budućnost149233516+1929
3.Podgorica148152616+1025
4.Iskra146443522+1322
5.Kom144372129-815
6.Sutjeska144282126-514
7.Jedinstvo144191338-2513
8.Petrovac1421111847-297
PozicijaIgračTimGolovi
1Vlado Gajić Iskra12
2Aleksandar Ćulafić Petrovac9
3Jovan Dašić Budućnost8
4Petar Tadić Iskra7
5Boško Dujović Kom7
6Matija Krivokapić Podgorica7
7Dino Đukić Budućnost6
8Sava Milić OFK Titograd6
9Veliša Radulović Iskra5
10Danis Kolić Jedinstvo5
11Aldin Mušović Jedinstvo5
12Luka Mihaljević OFK Titograd5
13Bojan Pavićević OFK Titograd5
14Balša Tošković OFK Titograd5
15Mitar Globarević Budućnost4
16Marko Mešter Kom4
17Filip Tmušić Podgorica4
18Nikola Janjić Sutjeska4
19Damjan Mugoša Budućnost3
20Bogdan Obradović Budućnost3
21Đorđe Magdelinić OFK Titograd3
22Lazar Darmanović Petrovac3
23Marko Raičević Petrovac3
24Balša Bojanović Podgorica3
25Enes Habibović Podgorica3
26Dušan Vuković Podgorica3
27Nikola Đurković Sutjeska3
28Viktor Đukanović Budućnost2
29Lazar Mijović Budućnost2
30Vladimir Perišić Budućnost2
31Vasilije Mišurović Iskra2
32Nemanja Popović Iskra2
33Vasilije Vučinić Iskra2
34Balša Globarević Kom2
35Rade Đaković OFK Titograd2
36Ognjen Gašević OFK Titograd2
37Vedad Turusković OFK Titograd2
38Marko Vujačić OFK Titograd2
39Bogdan Jošanović Petrovac2
40Risto Vujović Podgorica2
41Momčilo Grbović Sutjeska2
42Željko Lješković Sutjeska2
43Jovan Milić Sutjeska2
44Igor Pajović Sutjeska2
45Milić Vujačić Sutjeska2
46Dušan Vuković Sutjeska2
47Balša Ćetković Budućnost1
48Damjan Dakić Budućnost1
49Martin Đukanović Budućnost1
50Luka Krkeljić Budućnost1
51Mladen Marstjepović Budućnost1
52Milić Bogićević Iskra1
53Vojislav Jovanović Iskra1
54Damjan Radulović Iskra1
55Marko Šćepanović Iskra1
56Adis Bahović Jedinstvo1
57Tarik Čikić Jedinstvo1
58Nikola Cvijović Jedinstvo1
59Viktor Pavićević Kom1
60Jovan Peličić Kom1
61Matija Prelević Kom1
62Vladan Pupović Kom1
63Lazar Stanišić Kom1
64Andrija Vušurović Kom1
65Igor Radević OFK Titograd1
66Emir Spahić OFK Titograd1
67Boško Vukčević OFK Titograd1
68Petar Đelošević Petrovac1
69Andrej Bajović Podgorica1
70Nemanja Božović Podgorica1
71Kenan Hadžibegović Podgorica1
72Vuko Vicković Podgorica1
73Milan Bojat Sutjeska1
1. koloIzvještaj
22.08.2020.
17:30
Stadion SolilaIgalo01Rudar 
22.08.2020.
17:30
SRC TopolicaMornar31OFK Mladost DG 
23.08.2020.
17:30
Tuško poljeDečić21Ibar 
23.08.2020.
17:30
Gradski stadionJezero22Bokelj 
23.08.2020.
17:30
Gradski stadionBerane00Zeta 
2. koloIzvještaj
31.08.2020.
17:00
Stadion pod VrmcemBokelj00Berane 
31.08.2020.
17:00
Gradski stadionRudar10Jezero 
31.08.2020.
17:00
Stadion Bandžovo brdoIbar10Igalo 
31.08.2020.
17:00
SRC TopolicaMornar03Dečić 
31.08.2020.
20:00
DG arenaOFK Mladost DG05Zeta 
3. koloIzvještaj
05.09.2020.
17:00
Gradski stadionBerane03Rudar 
06.09.2020.
17:00
Stadion TrešnjicaZeta51Bokelj 
06.09.2020.
17:00
Gradski stadionJezero10Ibar 
06.09.2020.
20:00
Tuško poljeDečić20OFK Mladost DG 
07.09.2020.
17:00
Stadion SolilaIgalo30Mornar 
4. koloIzvještaj
12.09.2020.
17:15
Stadion Bandžovo brdoIbar11Berane 
12.09.2020.
19:00
SRC TopolicaMornar40Jezero 
13.09.2020.
17:15
Tuško poljeDečić11Igalo 
13.09.2020.
17:15
Gradski stadionRudar12Zeta 
14.09.2020.
20:00
DG arenaOFK Mladost DG11Bokelj 
5. koloIzvještaj
19.09.2020.
16:30
Stadion SolilaIgalo11OFK Mladost DG 
19.09.2020.
16:30
Stadion TrešnjicaZeta61Ibar 
20.09.2020.
16:30
Stadion pod VrmcemBokelj30Rudar 
20.09.2020.
16:30
Gradski stadionJezero25Dečić 
20.09.2020.
16:30
Gradski stadionBerane00Mornar 
6. koloIzvještaj
26.09.2020.
16:00
Stadion Bandžovo brdoIbar01Bokelj 
26.09.2020.
16:00
SRC TopolicaMornar32Zeta 
26.09.2020.
16:00
Stadion SolilaIgalo22Jezero 
27.09.2020.
15:30
DG arenaOFK Mladost DG01Rudar 
28.09.2020.
16:00
Tuško poljeDečić00Berane 
7. koloIzvještaj
03.10.2020.
15:00
Gradski stadionJezero12OFK Mladost DG 
03.10.2020.
15:00
Gradski stadionBerane01Igalo 
03.10.2020.
15:00
Stadion TrešnjicaZeta14Dečić 
04.10.2020.
15:00
Stadion pod VrmcemBokelj21Mornar 
06.10.2020.
15:00
Gradski stadionRudar40Ibar 
8. koloIzvještaj
07.10.2020.
15:00
Tuško poljeDečić21Bokelj 
07.10.2020.
15:00
Gradski stadionJezero00Berane 
08.10.2020.
15:00
Stadion FK BratstvoOFK Mladost DG50Ibar 
08.10.2020.
15:00
SRC TopolicaMornar01Rudar 
14.10.2020.
12:00
Stadion SolilaIgalo14Zeta 
9. koloIzvještaj
17.10.2020.
14:30
Gradski stadionBerane00OFK Mladost DG 
18.10.2020.
14:30
Stadion TrešnjicaZeta32Jezero 
19.10.2020.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj12Igalo 
19.10.2020.
13:00
Gradski stadionRudar02Dečić 
19.10.2020.
14:30
Stadion Bandžovo brdoIbar02Mornar 
10. koloIzvještaj
24.10.2020.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj11Jezero 
25.10.2020.
13:30
Stadion Bandžovo brdoIbar20Dečić 
26.10.2020.
13:30
Stadion TrešnjicaZeta40Berane 
26.10.2020.
13:30
DG arenaOFK Mladost DG02Mornar 
27.10.2020.
14:00
Gradski stadionRudar40Igalo 
11. koloIzvještaj
31.10.2020.
13:30
Stadion SolilaIgalo21Ibar 
01.11.2020.
13:30
Tuško poljeDečić00Mornar 
01.11.2020.
13:30
Gradski stadionBerane30Bokelj 
01.11.2020.
13:30
Gradski stadionJezero11Rudar 
02.11.2020.
13:30
Stadion TrešnjicaZeta23OFK Mladost DG 
12. koloIzvještaj
07.11.2020.
13:30
SRC TopolicaMornar40Igalo 
07.11.2020.
13:30
Stadion Bandžovo brdoIbar10Jezero 
07.11.2020.
19:00
DG arenaOFK Mladost DG11Dečić 
09.11.2020.
13:00
Gradski stadionRudar20Berane 
09.11.2020.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj02Zeta 
13. koloIzvještaj
14.11.2020.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj01OFK Mladost DG 
14.11.2020.
13:00
Gradski stadionBerane10Ibar 
14.11.2020.
13:00
Stadion SolilaIgalo00Dečić 
15.11.2020.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta40Rudar 
15.11.2020.
14:00
Gradski stadionJezero13Mornar 
14. koloIzvještaj
20.11.2020.
16:00
DG arenaOFK Mladost DG01Igalo 
21.11.2020.
13:00
SRC TopolicaMornar30Berane 
21.11.2020.
13:00
Stadion Bandžovo brdoIbar15Zeta 
22.11.2020.
13:00
Gradski stadionRudar31Bokelj 
22.11.2020.
13:00
Tuško poljeDečić60Jezero 
15. koloIzvještaj
25.11.2020.
12:00
Gradski stadionRudar32OFK Mladost DG 
25.11.2020.
12:00
Stadion TrešnjicaZeta10Mornar 
25.11.2020.
12:00
Gradski stadionBerane11Dečić 
25.11.2020.
13:00
Gradski stadionJezero10Igalo 
26.11.2020.
12:00
Stadion pod VrmcemBokelj10Ibar 
16. koloIzvještaj
28.11.2020.
11:00
DG arenaOFK Mladost DG31Jezero 
28.11.2020.
11:00
Stadion SolilaIgalo10Berane 
28.11.2020.
13:00
SRC TopolicaMornar43Bokelj 
29.11.2020.
13:00
Tuško poljeDečić14Zeta 
30.11.2020.
12:00
Stadion Bandžovo brdoIbar12Rudar 
17. koloIzvještaj
02.12.2020.
12:00
Stadion Bandžovo brdoIbar--OFK Mladost DG 
02.12.2020.
13:00
Gradski stadionBerane--Jezero 
02.12.2020.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj--Dečić 
03.12.2020.
12:00
Stadion TrešnjicaZeta--Igalo 
03.12.2020.
12:00
Gradski stadionRudar--Mornar 
18. koloIzvještaj
05.12.2020.
13:00
DG arenaOFK Mladost DG--Berane-
05.12.2020.
13:00
Gradski stadionJezero--Zeta-
05.12.2020.
13:00
Stadion SolilaIgalo--Bokelj-
05.12.2020.
13:00
Tuško poljeDečić--Rudar-
05.12.2020.
13:00
SRC TopolicaMornar--Ibar-

Omladinska liga 20/21 grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta1612135018+3237
2.Rudar1611142716+1134
3.Dečić168623014+1630
4.Mornar169252917+1229
5.Igalo166461521-622
6.OFK Mladost DG165472024-419
7.Bokelj164481827-916
8.Berane16286616-1014
9.Jezero162591534-1911
10.Ibar1631121033-2310
PozicijaIgračTimGolovi
1Nikola Vukčević Zeta18
2Vlado Gajić Iskra12
3Aleksandar Ćulafić Petrovac9
4Danijel Bečić Zeta9
5Jovan Dašić Budućnost8
6Veljko Mihaljević Mornar8
7Mirko Raičević Dečić7
8Petar Tadić Iskra7
9Boško Dujović Kom7
10Todor Šekularac OFK Mladost DG7
11Matija Krivokapić Podgorica7
12Aleksa Golubović Rudar7
13Dino Đukić Budućnost6
14Sava Milić OFK Titograd6
15Robert Đeljević Dečić5
16Veliša Radulović Iskra5
17Danis Kolić Jedinstvo5
18Aldin Mušović Jedinstvo5
19Endi Ulaj Jezero5
20Luka Mihaljević OFK Titograd5
21Bojan Pavićević OFK Titograd5
22Balša Tošković OFK Titograd5
23Aleksandar Krstović Zeta5
24Mitar Globarević Budućnost4
25Adil Adžović Dečić4
26Marko Mešter Kom4
27Savo Stojanović Mornar4
28Andrija Smolović OFK Mladost DG4
29Filip Tmušić Podgorica4
30Nikola Janjić Sutjeska4
31Matija Lambulić Zeta4
32Miloš Obadović Berane3
33David Radević Bokelj3
34Damjan Mugoša Budućnost3
35Bogdan Obradović Budućnost3
36David Berišaj Dečić3
37Dario Tošić Dečić3
38Imer Hasović Ibar3
39Ivan Gluščević Igalo3
40Nikola Popović Igalo3
41Anil Julević Jezero3
42Damjan Fuštić Mornar3
43Đorđe Magdelinić OFK Titograd3
44Lazar Darmanović Petrovac3
45Marko Raičević Petrovac3
46Balša Bojanović Podgorica3
47Enes Habibović Podgorica3
48Dušan Vuković Podgorica3
49Jakša Bajčetić Rudar3
50Ervin Ciguljin Rudar3
51Kristijan Ernec Rudar3
52Marko Krstonijević Rudar3
53Lazar Vučetić Rudar3
54Nikola Đurković Sutjeska3
55Simo Popović Zeta3
56Nikola Braletić Bokelj2
57Dejan Bušković Bokelj2
58Toni Katelan Bokelj2
59Petar Sklender Bokelj2
60Viktor Đukanović Budućnost2
61Lazar Mijović Budućnost2
62Vladimir Perišić Budućnost2
63Bakir Dizdarević Dečić2
64Ajsel Murić Ibar2
65Mirzet Murić Ibar2
66Stefan Perović Igalo2
67Vasilije Mišurović Iskra2
68Nemanja Popović Iskra2
69Vasilije Vučinić Iskra2
70Miodrag Đukić Jezero2
71Danilo Zindović Jezero2
72Balša Globarević Kom2
73Bogdan Bušković Mornar2
74Luka Đurašković Mornar2
75Anes Sinanović Mornar2
76Čedomir Vujačić Mornar2
77Damir Džogović OFK Mladost DG2
78Danijel Nikolić OFK Mladost DG2
79Rade Đaković OFK Titograd2
80Ognjen Gašević OFK Titograd2
81Vedad Turusković OFK Titograd2
82Marko Vujačić OFK Titograd2
83Bogdan Jošanović Petrovac2
84Risto Vujović Podgorica2
85Arsenije Čepić Rudar2
86Momčilo Grbović Sutjeska2
87Željko Lješković Sutjeska2
88Jovan Milić Sutjeska2
89Igor Pajović Sutjeska2
90Milić Vujačić Sutjeska2
91Dušan Vuković Sutjeska2
92Nikola Bjelobrković Zeta2
93Miloš Popović Zeta2
94Lazar Bojičić Berane1
95Danilo Dević Berane1
96Filip Vujović Berane1
97Aleksandar Čolan Bokelj1
98Mitar Kovačević Bokelj1
99Luka Lakčević Bokelj1
100Andrej Radević Bokelj1
101Mitar Vujačić Bokelj1
102Balša Ćetković Budućnost1
103Damjan Dakić Budućnost1
104Martin Đukanović Budućnost1
105Luka Krkeljić Budućnost1
106Mladen Marstjepović Budućnost1
107Amar Abazović Dečić1
108Bojan Brajović Dečić1
109Leonard Dedvukaj Dečić1
110Jozef Dreshaj Dečić1
111Filip Rakočević Dečić1
112Jakov Rudan Dečić1
113Jusuf Fazlić Ibar1
114Rahman Hasović Ibar1
115Dženis Kalač Ibar1
116Luka Bjeletić Igalo1
117Rajko Đilović Igalo1
118Radovan Đuković Igalo1
119Nikola Kosać Igalo1
120Matija Lazović Igalo1
121Vasilije Vasiljević Igalo1
122Nikola Vujnović Igalo1
123Milić Bogićević Iskra1
124Vojislav Jovanović Iskra1
125Damjan Radulović Iskra1
126Marko Šćepanović Iskra1
127Adis Bahović Jedinstvo1
128Tarik Čikić Jedinstvo1
129Nikola Cvijović Jedinstvo1
130Edmir Ciriković Jezero1
131Šefket Ećo Jezero1
132Dželal Šabović Jezero1
133Viktor Pavićević Kom1
134Jovan Peličić Kom1
135Matija Prelević Kom1
136Vladan Pupović Kom1
137Lazar Stanišić Kom1
138Andrija Vušurović Kom1
139Nikola Ljuljić Mornar1
140Bojan Marstijepović Mornar1
141Eldin Mekić Mornar1
142Rajko Ratknić Mornar1
143Luka Bojić OFK Mladost DG1
144Vojin Dragović OFK Mladost DG1
145Luka Lakušić OFK Mladost DG1
146Danilo Mugoša OFK Mladost DG1
147Strahinja Tešović OFK Mladost DG1
148Igor Radević OFK Titograd1
149Emir Spahić OFK Titograd1
150Boško Vukčević OFK Titograd1
151Petar Đelošević Petrovac1
152Andrej Bajović Podgorica1
153Nemanja Božović Podgorica1
154Kenan Hadžibegović Podgorica1
155Vuko Vicković Podgorica1
156Ognjen Despotović Rudar1
157Ognjen Kasalica Rudar1
158Miloš Vukašinović Rudar1
159Milan Bojat Sutjeska1
160Ognjen Đinović Zeta1
161Nikola Krivokapić Zeta1
162Matija Martinović Zeta1
163Vaso Peličić Zeta1
164Gojko Stajkić Zeta1
165Marko Stanišić Zeta1
166Miloš Vukčević Zeta1

Telekom 1. CFL 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1411122613+1334
2.Dečić15690227+1527
3.Podgorica155551513+220
4.Sutjeska155551716+120
5.Zeta (-2)156451211+120
6.Jezero15546710-319
7.Iskra154651316-318
8.OFK Titograd154471223-1116
9.Rudar1541101626-1013
10.Petrovac142571419-511

Posljednje vijesti