• Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
10.08.2019.
17:30
Stadion FK ZoraDrezga13Kom 
10.08.2019.
17:30
Gradski stadionJedinstvo11OFK Titograd 
10.08.2019.
17:30
SRC TopolicaMornar03Dečić 
11.08.2019.
17:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac31Igalo 
11.08.2019.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta42Rudar 
11.08.2019.
17:30
Gradski stadionSutjeska04Budućnost 
12.08.2019.
17:30
Stadion FK ZoraIskra11Podgorica 
12.08.2019.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj30Berane 
2. koloIzvještaj
17.08.2019.
17:00
Stadion SolilaIgalo--Dečić 
17.08.2019.
17:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost--Mornar 
17.08.2019.
17:00
Gradski stadionBerane--Sutjeska 
17.08.2019.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Zeta 
19.08.2019.
17:00
Gradski stadionRudar--Grbalj-
19.08.2019.
17:00
DG arenaPodgorica--Jedinstvo-
19.08.2019.
17:00
Stadion FK KomKom--Iskra-
19.08.2019.
17:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac--Drezga-
3. koloIzvještaj
24.08.2019.
17:00
Stadion FK "Drezga"Drezga--Igalo-
24.08.2019.
17:00
Stadion FK ZoraIskra--Petrovac-
24.08.2019.
17:00
Gradski stadionJedinstvo--Kom-
24.08.2019.
17:00
Stadion TrešnjicaZeta--Podgorica-
24.08.2019.
17:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj--OFK Titograd-
24.08.2019.
17:00
Gradski stadionSutjeska--Rudar-
24.08.2019.
17:00
SRC TopolicaMornar--Berane-
24.08.2019.
17:00
Tuško poljeDečić--Budućnost-
4. koloIzvještaj
31.08.2019.
16:00
Stadion SolilaIgalo--Budućnost-
31.08.2019.
16:00
Stadion Obilića poljanaBerane--Dečić-
31.08.2019.
16:00
Gradski stadionRudar--Mornar-
31.08.2019.
16:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Sutjeska-
31.08.2019.
16:00
DG arenaPodgorica--Grbalj-
31.08.2019.
16:00
Stadion FK KomKom--Zeta-
31.08.2019.
16:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac--Jedinstvo-
31.08.2019.
16:00
Stadion FK "Drezga"Drezga--Iskra-
5. koloIzvještaj
14.09.2019.
15:30
Stadion FK ZoraIskra--Igalo-
14.09.2019.
15:30
Gradski stadionJedinstvo--Drezga-
14.09.2019.
15:30
Stadion TrešnjicaZeta--Petrovac-
14.09.2019.
15:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Kom-
14.09.2019.
15:30
Gradski stadionSutjeska--Podgorica-
14.09.2019.
15:30
SRC TopolicaMornar--OFK Titograd-
14.09.2019.
15:30
Tuško poljeDečić--Rudar-
14.09.2019.
15:30
Gradski stadionBudućnost--Berane-
6. koloIzvještaj
21.09.2019.
15:00
Stadion SolilaIgalo--Berane-
21.09.2019.
15:00
Gradski stadionRudar--Budućnost-
21.09.2019.
15:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Dečić-
21.09.2019.
15:00
DG arenaPodgorica--Mornar-
21.09.2019.
15:00
Stadion FK KomKom--Sutjeska-
21.09.2019.
15:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac--Grbalj-
21.09.2019.
15:00
Stadion FK "Drezga"Drezga--Zeta-
21.09.2019.
15:00
Stadion FK ZoraIskra--Jedinstvo-
7. koloIzvještaj
28.09.2019.
15:00
Gradski stadionJedinstvo--Igalo-
28.09.2019.
15:00
Stadion TrešnjicaZeta--Iskra-
28.09.2019.
15:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Drezga-
28.09.2019.
15:00
Gradski stadionSutjeska--Petrovac-
28.09.2019.
15:00
SRC TopolicaMornar--Kom-
28.09.2019.
15:00
Tuško poljeDečić--Podgorica-
28.09.2019.
15:00
Gradski stadionBudućnost--OFK Titograd-
28.09.2019.
15:00
Stadion Obilića poljanaBerane--Rudar-
8. koloIzvještaj
05.10.2019.
14:30
Stadion SolilaIgalo--Rudar-
05.10.2019.
14:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Berane-
05.10.2019.
14:30
DG arenaPodgorica--Budućnost-
05.10.2019.
14:30
Stadion FK KomKom--Dečić-
05.10.2019.
14:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac--Mornar-
05.10.2019.
14:30
Stadion FK "Drezga"Drezga--Sutjeska-
05.10.2019.
14:30
Stadion FK ZoraIskra--Grbalj-
05.10.2019.
14:30
Gradski stadionJedinstvo--Zeta-
9. koloIzvještaj
12.10.2019.
14:30
Stadion TrešnjicaZeta--Igalo-
12.10.2019.
14:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Jedinstvo-
12.10.2019.
14:30
Gradski stadionSutjeska--Iskra-
12.10.2019.
14:30
SRC TopolicaMornar--Drezga-
12.10.2019.
14:30
Tuško poljeDečić--Petrovac-
12.10.2019.
14:30
Gradski stadionBudućnost--Kom-
12.10.2019.
14:30
Stadion Obilića poljanaBerane--Podgorica-
12.10.2019.
14:30
Gradski stadionRudar--OFK Titograd-
10. koloIzvještaj
19.10.2019.
13:30
Stadion SolilaIgalo--OFK Titograd-
19.10.2019.
13:30
DG arenaPodgorica--Rudar-
19.10.2019.
13:30
Stadion FK KomKom--Berane-
19.10.2019.
13:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac--Budućnost-
19.10.2019.
13:30
Stadion FK "Drezga"Drezga--Dečić-
19.10.2019.
13:30
Stadion FK ZoraIskra--Mornar-
19.10.2019.
13:30
Gradski stadionJedinstvo--Sutjeska-
19.10.2019.
13:30
Stadion TrešnjicaZeta--Grbalj-
11. koloIzvještaj
26.10.2019.
13:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Igalo-
26.10.2019.
13:30
Gradski stadionSutjeska--Zeta-
26.10.2019.
13:30
SRC TopolicaMornar--Jedinstvo-
26.10.2019.
13:30
Tuško poljeDečić--Iskra-
26.10.2019.
13:30
Gradski stadionBudućnost--Drezga-
26.10.2019.
13:30
Stadion Obilića poljanaBerane--Petrovac-
26.10.2019.
13:30
Gradski stadionRudar--Kom-
26.10.2019.
13:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Podgorica-
12. koloIzvještaj
02.11.2019.
13:30
Stadion SolilaIgalo--Podgorica-
02.11.2019.
13:30
Stadion FK KomKom--OFK Titograd-
02.11.2019.
13:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac--Rudar-
02.11.2019.
13:30
Stadion FK "Drezga"Drezga--Berane-
02.11.2019.
13:30
Stadion FK ZoraIskra--Budućnost-
02.11.2019.
13:30
Gradski stadionJedinstvo--Dečić-
02.11.2019.
13:30
Stadion TrešnjicaZeta--Mornar-
02.11.2019.
13:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Sutjeska-
13. koloIzvještaj
23.11.2019.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Igalo-
23.11.2019.
13:00
SRC TopolicaMornar--Grbalj-
23.11.2019.
13:00
Tuško poljeDečić--Zeta-
23.11.2019.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Jedinstvo-
23.11.2019.
13:00
Stadion Obilića poljanaBerane--Iskra-
23.11.2019.
13:00
Gradski stadionRudar--Drezga-
23.11.2019.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Petrovac-
23.11.2019.
13:00
DG arenaPodgorica--Kom-
14. koloIzvještaj
30.11.2019.
13:00
Stadion SolilaIgalo--Kom-
30.11.2019.
13:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac--Podgorica-
30.11.2019.
13:00
Stadion FK "Drezga"Drezga--OFK Titograd-
30.11.2019.
13:00
Stadion FK ZoraIskra--Rudar-
30.11.2019.
13:00
Gradski stadionJedinstvo--Berane-
30.11.2019.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta--Budućnost-
30.11.2019.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Dečić-
30.11.2019.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Mornar-
15. koloIzvještaj
07.12.2019.
13:00
SRC TopolicaMornar--Igalo-
07.12.2019.
13:00
Tuško poljeDečić--Sutjeska-
07.12.2019.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Grbalj-
07.12.2019.
13:00
Stadion Obilića poljanaBerane--Zeta-
07.12.2019.
13:00
Gradski stadionRudar--Jedinstvo-
07.12.2019.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Iskra-
07.12.2019.
13:00
DG arenaPodgorica--Drezga-
07.12.2019.
13:00
Stadion FK KomKom--Petrovac-

Omladinska liga 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost110040+43
2.Dečić110030+33
3.Grbalj110030+33
4.Kom110031+23
5.Petrovac110031+23
6.Zeta110042+23
7.Iskra10101101
8.Jedinstvo10101101
9.OFK Titograd10101101
10.Podgorica10101101
11.Drezga100113-20
12.Igalo100113-20
13.Rudar100124-20
14.Berane100103-30
15.Mornar100103-30
16.Sutjeska100104-40
PozicijaIgračTimGolova
1Nikola PejovićZeta2
2Petar PribilovićGrbalj2
3Jakša BajčetićRudar1
4Ivan BojovićBudućnost1
5Rijad DerviševićPetrovac1
6Marko MedenicaKom1
7Marko MrvaljevićBudućnost1
8Yuga NagataPetrovac1
9Stefan PerovićIgalo1
10Petar PrelevićPodgorica1
11Ivan PupovićRudar1
12Lazar RakočevićOFK Titograd1
13Slobodan RisančićGrbalj1
14Iguchi RyosukeKom1
15Vuk StrikovićBudućnost1
16Ilija TripunovićZeta1
17Matija VukčevićKom1
18Nikola VukčevićZeta1
19Petar VukčevićBudućnost1
20Đorđe ŠaletićIskra1
21Todor ŠekularacJedinstvo1
22Darjan ŠušićDrezga1
23Spasoje ŠćepanovićPetrovac1

Omladinska liga 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost110040+43
2.Dečić110030+33
3.Grbalj110030+33
4.Kom110031+23
5.Petrovac110031+23
6.Zeta110042+23
7.Iskra10101101
8.Jedinstvo10101101
9.OFK Titograd10101101
10.Podgorica10101101
11.Drezga100113-20
12.Igalo100113-20
13.Rudar100124-20
14.Berane100103-30
15.Mornar100103-30
16.Sutjeska100104-40

Posljednje vijesti