• Grupa A
  • Tabela
  • Grupa B
  • Tabela
1. koloIzvještaj
14.08.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Polet Stars-
14.08.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Dečić-
14.08.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Arsenal-
14.08.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Kom-
14.08.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Berane-
14.08.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Petrovac-
14.08.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Budva-
14.08.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Mornar-
14.08.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Grbalj-
14.08.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Sutjeska-
2. koloIzvještaj
25.08.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Sutjeska-
25.08.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Iskra-
25.08.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Jezero-
25.08.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Zeta-
25.08.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Podgorica-
25.08.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Brskovo-
25.08.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Budućnost-
25.08.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Igalo-
25.08.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--OFK Mladost DG-
25.08.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Rudar-
3. koloIzvještaj
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Polet Stars-
28.08.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--OFK Titograd-
28.08.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Dečić-
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Arsenal-
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Kom-
28.08.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Berane-
28.08.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Petrovac-
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Budva-
28.08.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Mornar-
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Grbalj-
4. koloIzvještaj
04.09.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Grbalj-
04.09.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Sutjeska-
04.09.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Iskra-
04.09.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Jezero-
04.09.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Zeta-
04.09.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Podgorica-
04.09.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Brskovo-
04.09.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Budućnost-
04.09.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Igalo-
04.09.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--OFK Mladost DG-
5. koloIzvještaj
11.09.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Polet Stars-
11.09.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Rudar-
11.09.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--OFK Titograd-
11.09.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Dečić-
11.09.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Arsenal-
11.09.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Kom-
11.09.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Berane-
11.09.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Petrovac-
11.09.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Budva-
11.09.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Mornar-
6. koloIzvještaj
18.09.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Mornar-
18.09.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Grbalj-
18.09.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Sutjeska-
18.09.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Iskra-
18.09.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Jezero-
18.09.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Zeta-
18.09.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Podgorica-
18.09.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Brskovo-
18.09.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Budućnost-
18.09.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Igalo-
7. koloIzvještaj
25.09.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Polet Stars-
25.09.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--OFK Mladost DG-
25.09.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Rudar-
25.09.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--OFK Titograd-
25.09.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Dečić-
25.09.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Arsenal-
25.09.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Kom-
25.09.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Berane-
25.09.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Petrovac-
25.09.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Budva-
8. koloIzvještaj
29.09.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Budva-
29.09.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Mornar-
29.09.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Grbalj-
29.09.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Sutjeska-
29.09.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Iskra-
29.09.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Jezero-
29.09.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Zeta-
29.09.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Podgorica-
29.09.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Brskovo-
29.09.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Budućnost-
9. koloIzvještaj
16.10.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Polet Stars-
16.10.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Igalo-
16.10.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--OFK Mladost DG-
16.10.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Rudar-
16.10.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--OFK Titograd-
16.10.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Dečić-
16.10.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Arsenal-
16.10.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Kom-
16.10.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Berane-
16.10.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Petrovac-
10. koloIzvještaj
23.10.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Petrovac-
23.10.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Budva-
23.10.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Mornar-
23.10.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Grbalj-
23.10.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Sutjeska-
23.10.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Iskra-
23.10.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Jezero-
23.10.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Zeta-
23.10.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Podgorica-
23.10.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Brskovo-
11. koloIzvještaj
27.10.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Polet Stars-
27.10.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Budućnost-
27.10.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Igalo-
27.10.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--OFK Mladost DG-
27.10.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Rudar-
27.10.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--OFK Titograd-
27.10.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Dečić-
27.10.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Arsenal-
27.10.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Kom-
27.10.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Berane-
12. koloIzvještaj
30.10.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Berane-
30.10.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Petrovac-
30.10.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Budva-
30.10.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Mornar-
30.10.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Grbalj-
30.10.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Sutjeska-
30.10.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Iskra-
30.10.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Jezero-
30.10.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Zeta-
30.10.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Podgorica-
13. koloIzvještaj
06.11.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Polet Stars-
06.11.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Brskovo-
06.11.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Budućnost-
06.11.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Igalo-
06.11.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--OFK Mladost DG-
06.11.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Rudar-
06.11.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--OFK Titograd-
06.11.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Dečić-
06.11.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Arsenal-
06.11.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Kom-
14. koloIzvještaj
13.11.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Kom-
13.11.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Berane-
13.11.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Petrovac-
13.11.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Budva-
13.11.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Mornar-
13.11.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Grbalj-
13.11.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Sutjeska-
13.11.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Iskra-
13.11.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Jezero-
13.11.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Zeta-
15. koloIzvještaj
17.11.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Polet Stars-
17.11.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Podgorica-
17.11.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Brskovo-
17.11.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Budućnost-
17.11.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Igalo-
17.11.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--OFK Mladost DG-
17.11.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Rudar-
17.11.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--OFK Titograd-
17.11.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Dečić-
17.11.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Arsenal-
16. koloIzvještaj
20.10.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Arsenal-
20.10.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Kom-
20.10.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Berane-
20.10.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Petrovac-
20.10.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Budva-
20.10.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Mornar-
20.10.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Grbalj-
20.10.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Sutjeska-
20.10.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Iskra-
20.10.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Jezero-
17. koloIzvještaj
24.11.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Polet Stars-
24.11.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Zeta-
24.11.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Podgorica-
24.11.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Brskovo-
24.11.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Budućnost-
24.11.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Igalo-
24.11.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--OFK Mladost DG-
24.11.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Rudar-
24.11.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--OFK Titograd-
24.11.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Dečić-
18. koloIzvještaj
27.11.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Dečić-
27.11.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Arsenal-
27.11.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Kom-
27.11.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Berane-
27.11.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Petrovac-
27.11.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Budva-
27.11.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Mornar-
27.11.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Grbalj-
27.11.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Sutjeska-
27.11.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Iskra-
19. koloIzvještaj
05.12.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Polet Stars-
05.12.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Jezero-
05.12.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Zeta-
05.12.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Podgorica-
05.12.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Brskovo-
05.12.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Budućnost-
05.12.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Igalo-
05.12.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--OFK Mladost DG-
05.12.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Rudar-
05.12.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--OFK Titograd-

Kadetska liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Arsenal00000000
2.Berane00000000
3.Brskovo00000000
4.Budućnost00000000
5.Budva00000000
6.Dečić00000000
7.Grbalj00000000
8.Igalo00000000
9.Iskra00000000
10.Jezero00000000
11.Kom00000000
12.Mornar00000000
13.OFK Mladost DG00000000
14.OFK Titograd00000000
15.Petrovac00000000
16.Podgorica00000000
17.Polet Stars00000000
18.Rudar00000000
19.Sutjeska00000000
20.Zeta00000000
1. koloIzvještaj
14.08.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Polet Stars-
14.08.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Dečić-
14.08.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Arsenal-
14.08.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Kom-
14.08.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Berane-
14.08.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Petrovac-
14.08.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Budva-
14.08.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Mornar-
14.08.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Grbalj-
14.08.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Sutjeska-
2. koloIzvještaj
25.08.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Sutjeska-
25.08.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Iskra-
25.08.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Jezero-
25.08.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Zeta-
25.08.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Podgorica-
25.08.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Brskovo-
25.08.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Budućnost-
25.08.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Igalo-
25.08.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--OFK Mladost DG-
25.08.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Rudar-
3. koloIzvještaj
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Polet Stars-
28.08.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--OFK Titograd-
28.08.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Dečić-
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Arsenal-
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Kom-
28.08.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Berane-
28.08.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Petrovac-
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Budva-
28.08.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Mornar-
28.08.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Grbalj-
4. koloIzvještaj
04.09.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Grbalj-
04.09.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Sutjeska-
04.09.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Iskra-
04.09.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Jezero-
04.09.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Zeta-
04.09.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Podgorica-
04.09.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Brskovo-
04.09.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Budućnost-
04.09.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Igalo-
04.09.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--OFK Mladost DG-
5. koloIzvještaj
11.09.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Polet Stars-
11.09.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Rudar-
11.09.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--OFK Titograd-
11.09.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Dečić-
11.09.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Arsenal-
11.09.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Kom-
11.09.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Berane-
11.09.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Petrovac-
11.09.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Budva-
11.09.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Mornar-
6. koloIzvještaj
18.09.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Mornar-
18.09.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Grbalj-
18.09.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Sutjeska-
18.09.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Iskra-
18.09.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Jezero-
18.09.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Zeta-
18.09.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Podgorica-
18.09.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Brskovo-
18.09.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Budućnost-
18.09.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Igalo-
7. koloIzvještaj
25.09.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Polet Stars-
25.09.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--OFK Mladost DG-
25.09.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Rudar-
25.09.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--OFK Titograd-
25.09.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Dečić-
25.09.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Arsenal-
25.09.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Kom-
25.09.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Berane-
25.09.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Petrovac-
25.09.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Budva-
8. koloIzvještaj
29.09.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Budva-
29.09.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Mornar-
29.09.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Grbalj-
29.09.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Sutjeska-
29.09.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Iskra-
29.09.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Jezero-
29.09.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Zeta-
29.09.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Podgorica-
29.09.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Brskovo-
29.09.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Budućnost-
9. koloIzvještaj
16.10.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Polet Stars-
16.10.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Igalo-
16.10.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--OFK Mladost DG-
16.10.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Rudar-
16.10.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--OFK Titograd-
16.10.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Dečić-
16.10.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Arsenal-
16.10.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Kom-
16.10.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Berane-
16.10.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Petrovac-
10. koloIzvještaj
23.10.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Petrovac-
23.10.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Budva-
23.10.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Mornar-
23.10.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Grbalj-
23.10.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Sutjeska-
23.10.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Iskra-
23.10.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Jezero-
23.10.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Zeta-
23.10.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Podgorica-
23.10.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Brskovo-
11. koloIzvještaj
27.10.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Polet Stars-
27.10.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Budućnost-
27.10.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Igalo-
27.10.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--OFK Mladost DG-
27.10.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Rudar-
27.10.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--OFK Titograd-
27.10.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Dečić-
27.10.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Arsenal-
27.10.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Kom-
27.10.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Berane-
12. koloIzvještaj
30.10.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Berane-
30.10.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Petrovac-
30.10.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Budva-
30.10.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Mornar-
30.10.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Grbalj-
30.10.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Sutjeska-
30.10.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Iskra-
30.10.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Jezero-
30.10.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Zeta-
30.10.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Podgorica-
13. koloIzvještaj
06.11.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Polet Stars-
06.11.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Brskovo-
06.11.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Budućnost-
06.11.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Igalo-
06.11.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--OFK Mladost DG-
06.11.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Rudar-
06.11.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--OFK Titograd-
06.11.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Dečić-
06.11.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Arsenal-
06.11.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Kom-
14. koloIzvještaj
13.11.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Kom-
13.11.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Berane-
13.11.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Petrovac-
13.11.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Budva-
13.11.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Mornar-
13.11.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Grbalj-
13.11.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Sutjeska-
13.11.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Iskra-
13.11.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Jezero-
13.11.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Zeta-
15. koloIzvještaj
17.11.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Polet Stars-
17.11.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Podgorica-
17.11.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Brskovo-
17.11.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Budućnost-
17.11.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Igalo-
17.11.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--OFK Mladost DG-
17.11.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Rudar-
17.11.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--OFK Titograd-
17.11.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Dečić-
17.11.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--Arsenal-
16. koloIzvještaj
20.10.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Arsenal-
20.10.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--Kom-
20.10.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Berane-
20.10.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Petrovac-
20.10.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Budva-
20.10.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Mornar-
20.10.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Grbalj-
20.10.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Sutjeska-
20.10.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Iskra-
20.10.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Jezero-
17. koloIzvještaj
24.11.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Polet Stars-
24.11.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Zeta-
24.11.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Podgorica-
24.11.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Brskovo-
24.11.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Budućnost-
24.11.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Igalo-
24.11.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--OFK Mladost DG-
24.11.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Rudar-
24.11.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--OFK Titograd-
24.11.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Dečić-
18. koloIzvještaj
27.11.2021.
17:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Dečić-
27.11.2021.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Arsenal-
27.11.2021.
17:30
Gradski stadionRudar--Kom-
27.11.2021.
17:30
DG arenaOFK Mladost DG--Berane-
27.11.2021.
17:30
Stadion SolilaIgalo--Petrovac-
27.11.2021.
17:30
Gradski stadionBudućnost--Budva-
27.11.2021.
17:30
Gradski stadionBrskovo--Mornar-
27.11.2021.
17:30
DG arenaPodgorica--Grbalj-
27.11.2021.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta--Sutjeska-
27.11.2021.
17:30
Gradski stadionJezero--Iskra-
19. koloIzvještaj
05.12.2021.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra--Polet Stars-
05.12.2021.
17:30
Gradski stadionSutjeska--Jezero-
05.12.2021.
17:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj--Zeta-
05.12.2021.
17:30
SRC TopolicaMornar--Podgorica-
05.12.2021.
17:30
Stadion LugoviBudva--Brskovo-
05.12.2021.
17:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac--Budućnost-
05.12.2021.
17:30
Gradski stadionBerane--Igalo-
05.12.2021.
17:30
Stadion FK KomKom--OFK Mladost DG-
05.12.2021.
17:30
Stadion FK ArsenalArsenal--Rudar-
05.12.2021.
17:30
Tuško poljeDečić--OFK Titograd-

Kadetska liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Arsenal00000000
2.Berane00000000
3.Brskovo00000000
4.Budućnost00000000
5.Budva00000000
6.Dečić00000000
7.Grbalj00000000
8.Igalo00000000
9.Iskra00000000
10.Jezero00000000
11.Kom00000000
12.Mornar00000000
13.OFK Mladost DG00000000
14.OFK Titograd00000000
15.Petrovac00000000
16.Podgorica00000000
17.Polet Stars00000000
18.Rudar00000000
19.Sutjeska00000000
20.Zeta00000000

Kadetska liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Arsenal00000000
2.Berane00000000
3.Brskovo00000000
4.Budućnost00000000
5.Budva00000000
6.Dečić00000000
7.Grbalj00000000
8.Igalo00000000
9.Iskra00000000
10.Jezero00000000
11.Kom00000000
12.Mornar00000000
13.OFK Mladost DG00000000
14.OFK Titograd00000000
15.Petrovac00000000
16.Podgorica00000000
17.Polet Stars00000000
18.Rudar00000000
19.Sutjeska00000000
20.Zeta00000000

Posljednje vijesti