• Sve utakmice
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
23.08.2017.
17:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena10Cetinje 
23.08.2017.
17:00
Tuško poljeDečić31Jezero 
23.08.2017.
17:00
Stadion TrešnjicaZeta21Mladost Lj. 1970 
23.08.2017.
17:00
Gradski stadionBudućnost50Jedinstvo 
23.08.2017.
17:00
Stadion FK KomKom23Berane 
23.08.2017.
17:00
Stadion Bandžovo brdoIbar21Petrovac 
23.08.2017.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd91Čelik 
23.08.2017.
17:00
Gradski stadionOFK Borac03Igalo 
23.08.2017.
17:00
Stadion FK ArsenalArsenal13Mornar 
23.08.2017.
17:00
Gradski stadionPljevlja13Otrant-Olympic 
24.08.2017.
17:00
Tuško poljeRibnica17Bokelj 
24.08.2017.
17:00
Stadion FK ArsenalSloga16Lovćen 
2. koloIzvještaj
13.09.2017.
15:30
Stadion Obilića poljanaLovćen01Berane 
13.09.2017.
15:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj21Bokelj 
13.09.2017.
15:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd40Zeta 
13.09.2017.
15:30
Tuško poljeDečić12Mornar 
13.09.2017.
15:30
Stadion FK KomCrvena stijena01Igalo 
13.09.2017.
15:30
Gradski stadionBudućnost20Iskra 
13.09.2017.
15:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic02Ibar 
13.09.2017.
15:30
Gradski stadionRudar00Sutjeska 
26.09.2017.
15:00
Gradski stadionSutjeska40Rudar 
27.09.2017.
15:00
Gradski stadionBerane12Lovćen 
27.09.2017.
15:00
Stadion pod VrmcemBokelj00Grbalj 
27.09.2017.
15:00
Stadion TrešnjicaZeta12OFK Titograd 
27.09.2017.
15:00
SRC TopolicaMornar43Dečić 
27.09.2017.
15:00
Stadion SolilaIgalo51Crvena stijena 
27.09.2017.
15:00
Stadion braće VelaševićIskra02Budućnost 
27.09.2017.
15:00
Stadion Bandžovo brdoIbar01Otrant-Olympic 
ČetvrtfinaleIzvještaj
01.11.2017.
13:30
Stadion SolilaIgalo01Lovćen 
01.11.2017.
13:30
Stadion Bandžovo brdoIbar04Grbalj 
01.11.2017.
13:30
SRC TopolicaMornar02OFK Titograd 
01.11.2017.
16:00
Gradski stadionBudućnost20Sutjeska 
22.11.2017.
13:00
Trening kamp FSCGLovćen13Igalo 
22.11.2017.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Ibar 
22.11.2017.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd30Mornar 
22.11.2017.
16:00
Gradski stadionSutjeska01Budućnost 
PolufinaleIzvještaj
18.04.2018.
16:00
Gradski stadionBudućnost12OFK Titograd 
18.04.2018.
16:00
Stadion SolilaIgalo00Grbalj 
02.05.2018.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd43Budućnost 
02.05.2018.
17:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj11Igalo 
FinaleIzvještaj
30.05.2018.
20:30
Gradski stadionOFK Titograd20Igalo 
PozicijaIgračTimGolovi
1Admir Adrović Mladost7
2Rajko Leković Igalo6
3Nikola Draganić Lovćen4
4Marko Burzanović Mladost4
5Marko Ćetković Mladost4
6Stefan Cicmil Mladost4
7Darko Nikač Budućnost3
8Miljan Vlaisavljević Budućnost3
9Danin Talović Lovćen3
10Filip Kalačević Mornar3
11Ivan Bulatović Bokelj2
12Nemanja Leverda Bokelj2
13Luka Maraš Bokelj2
14Balša Sekulić Budućnost2
15Kristijan Vulaj Dečić2
16Žarko Korać Grbalj2
17Šaleta Kordić Grbalj2
18Ljubomir Kovačević Grbalj2
19Bojan Kopitović Igalo2
20Ivan Novović Mladost2
21Zoran Petrović Mladost2
22Denis Džanović Mornar2
23Igor Ivanović Sutjeska2
24Vlado Dedejić Arsenal1
25Ivan Asanović Berane1
26Marko Đurišić Berane1
27Miro Korać Berane1
28Yuto Sasaki Berane1
29Keita Suzuki Berane1
30Milo Maraš Bokelj1
31Miroslav Zlatičanin Bokelj1
32Driton Camaj Budućnost1
33Alen Melunović Budućnost1
34Ivan Pejaković Budućnost1
35Milivoje Raičević Budućnost1
36Risto Ristović Budućnost1
37Ilija Tučević Budućnost1
38Marko Vukčević Budućnost1
39Matija Stanjević Čelik1
40Vladan Burzan Crvena stijena1
41Aleksandar Raičković Crvena stijena1
42Dalibor Đukić Dečić1
43Sava Gardašević Dečić1
44Dušan Nestorović Dečić1
45Ivan Racković Dečić1
46Siniša Stanisavić Dečić1
47Predrag Jović Grbalj1
48Ćetko Manojlović Grbalj1
49Vojin Pavlović Grbalj1
50Vojin Jeknić Ibar1
51Anatolii Korniichuk Ibar1
52Luka Šofranac Ibar1
53Amer Tahirović Ibar1
54Andrija Bakrač Igalo1
55Marko Đukanović Igalo1
56Vladan Karadžić Igalo1
57Jovan Simović Igalo1
58Nikola Bulatović Jezero1
59Marko Kažić Kom1
60Stefan Milošević Kom1
61Miloš Pejaković Lovćen1
62Goran Vujović Lovćen1
63Marko Miličković Mladost1
64Ognjen Stijepović Mladost1
65Aleksandar Krivokapić Mladost Lješkopolje 19701
66Dejan Jovančov Mornar1
67Luka Merdović Mornar1
68Baćo Nikolić Mornar1
69Ćamil Čaušić Otrant-Olympic1
70Mehmed Divanović Otrant-Olympic1
71Zaim Divanović Otrant-Olympic1
72Ryoya Tachibana Otrant-Olympic1
73Stefan Đorđević Petrovac1
74Adi Bambur Pljevlja1
75Denis Elezović Ribnica1
76Miloš Lopičić Sloga Radovići1
77Stefan Denković Sutjeska1
78Miloš Vučić Sutjeska1
79Nikola Krstović Zeta1
80Pavle Krstović Zeta1
81Srđan Krstović Zeta1

Telekom 1. CFL

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost3123446326+3773
2.Sutjeska31151065731+2655
3.Iskra3115884333+1053
4.Zeta3191482930-141
5.Podgorica3181673427+740
6.Petrovac31910123046-1637
7.Rudar31105163857-1935
8.OFK Titograd31710142938-931
9.Kom31611143645-929
10.Grbalj31410172349-2622

Posljednje vijesti