• Sve utakmice
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
20.09.2016.
15:00
SRC TopolicaSloga06Lovćen 
21.09.2016.
15:00
Stadion pod VrmcemBokelj20Mornar 
21.09.2016.
15:00
SRC TopolicaHajduk08OFK Titograd 
21.09.2016.
15:00
Stadion Bandžovo brdoIbar13Iskra 
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionJezero04Zeta 
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionSutjeska50Radnički 
21.09.2016.
15:00
Stadion SolilaIgalo04Dečić 
21.09.2016.
15:00
GusarePetnjica02Kom 
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionBrskovo53Gorštak 
21.09.2016.
15:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic45Berane 
21.09.2016.
15:00
Stadion FK BubamaraMladost Lj. 197042Cetinje 
21.09.2016.
15:00
Stadion FK BratstvoBratstvo03Grbalj 
21.09.2016.
15:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac30Grafičar 
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionJedinstvo42Čelik 
2. koloIzvještaj
28.09.2016.
15:00
Gradski stadionZeta01Sutjeska 
28.09.2016.
15:00
Tuško poljeKom15Budućnost 
28.09.2016.
15:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac30Jedinstvo 
28.09.2016.
15:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj31OFK Titograd 
28.09.2016.
15:00
Gradski stadionRudar00Dečić 
28.09.2016.
15:00
Gradski stadionBrskovo24Lovćen 
28.09.2016.
15:00
Stadion braće VelaševićIskra41Mladost Lj. 1970 
28.09.2016.
15:00
Stadion pod VrmcemBokelj10Berane 
26.10.2016.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd21Grbalj 
26.10.2016.
13:30
Gradski stadionJedinstvo20Petrovac 
26.10.2016.
13:30
Gradski stadionBerane02Bokelj 
26.10.2016.
13:30
Stadion FK BubamaraMladost Lj. 197011Iskra 
26.10.2016.
13:30
Stadion Obilića poljanaLovćen10Brskovo 
26.10.2016.
13:30
Tuško poljeDečić11Rudar 
26.10.2016.
13:30
Gradski stadionSutjeska22Zeta 
26.10.2016.
15:30
Trening kamp FSCGBudućnost10Kom 
ČetvrtfinaleIzvještaj
02.11.2016.
13:30
Stadion braće VelaševićIskra10Lovćen 
02.11.2016.
13:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac10Sutjeska 
02.11.2016.
13:30
Gradski stadionBudućnost21Grbalj 
02.11.2016.
13:30
Gradski stadionRudar11Bokelj 
30.11.2016.
13:00
Stadion Obilića poljanaLovćen12Iskra 
30.11.2016.
13:00
Gradski stadionSutjeska53Petrovac 
30.11.2016.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj10Budućnost 
30.11.2016.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj01Rudar 
PolufinaleIzvještaj
12.04.2017.
16:00
Gradski stadionRudar11Grbalj 
12.04.2017.
16:00
Stadion braće VelaševićIskra05Sutjeska 
26.04.2017.
16:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj10Rudar 
26.04.2017.
16:30
Gradski stadionSutjeska43Iskra 
FinaleIzvještaj
31.05.2017.
20:30
Gradski stadionSutjeska10Grbalj 
PozicijaIgračTimGolovi
1Vule Vujačić Dečić3
2Vojin Pavlović Grbalj3
3Danko Kovačević Iskra3
4Blažo Perutović Iskra3
5Marko Burzanović Mladost3
6Boris Kopitović Mladost3
7Aleksandar Vujačić Petrovac3
8Miljan Vlaisavljević Sutjeska3
9Miloš Krkotić Zeta3
10Jovan Vučinić Bokelj2
11Radomir Đalović Budućnost2
12Goran Vujović Budućnost2
13Slobodan Dinčić Grbalj2
14Nemanja Nedić Grbalj2
15Marko Đurović Lovćen2
16Joko Jabučanin Lovćen2
17Flamarion Jovino Filho Lovćen2
18Dejan Pepić Lovćen2
19Luka Vujanović Lovćen2
20Ognjen Stijepović Mladost2
21Anđeo Drobnjak Petrovac2
22Igor Ivanović Sutjeska2
23Jildemar Dias Paixao Sutjeska2
24Dejan Zarubica Sutjeska2
25Šaleta Kordić Zeta2
26Đorđe Vojvodić Berane1
27Aleksandar Macanović Bokelj1
28Luka Maraš Bokelj1
29Andrija Simunović Bokelj1
30Marko Vujović Bokelj1
31Denis Banda Brskovo1
32Aleksandar Ćorić Brskovo1
33Nikola Radulović Brskovo1
34Velizar Janketić Budućnost1
35Ivan Pejaković Budućnost1
36Milivoje Raičević Budućnost1
37Momčilo Raspopović Budućnost1
38Uroš Đuranović Dečić1
39Edvin Kuč Dečić1
40Filip Marković Gorštak1
41Marcin Adam Garuch Grbalj1
42Ivan Jablan Grbalj1
43Ilija Tučević Grbalj1
44Milan Zorica Grbalj1
45Mirza Hot Ibar1
46Armin Bošnjak Iskra1
47Boris Bulajić Iskra1
48Goran Burzanović Iskra1
49Željko Krstović Iskra1
50Anton Memčević Iskra1
51Milivoje Novović Iskra1
52Vladimir Savićević Iskra1
53Marko Šćepanović Iskra1
54Momčilo Dulović Jedinstvo1
55Dragan Nikolić Jedinstvo1
56Kento Hino Kom1
57Lazar Kilibarda Kom1
58Stefan Milošević Kom1
59Dejan Bogdanović Lovćen1
60Ivan Vuković Lovćen1
61Bojan Lazarević Mladost1
62Miloš Radulović Mladost1
63Mirko Raičević Mladost1
64Lazar Malidžan Mladost Lješkopolje 19701
65Mirko Spasojević Mladost Lješkopolje 19701
66Halil Muharemović Otrant-Olympic1
67Benjamin Kacić Petrovac1
68Zoran Mikijelj Petrovac1
69Ermin Alić Rudar1
70Draško Božović Rudar1
71Milija Golubović Rudar1
72Ivan Marković Rudar1
73Miloš Bakrač Sutjeska1
74Ivan Bošković Sutjeska1
75Bojan Božović Sutjeska1
76Stevan Kovačević Sutjeska1
77Igor Poček Sutjeska1
78Noboru Shimura Sutjeska1
79Miloš Vučić Sutjeska1
80Veljko Vuković Sutjeska1
81Aldin Adžović Zeta1

Telekom 1. CFL 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost96121410+419
2.Dečić10460166+1018
3.Podgorica10532137+618
4.Sutjeska104421510+516
5.Jezero1042468-214
6.Iskra10343811-313
7.Zeta10334710-312
8.Rudar103071115-49
9.OFK Titograd10235715-89
10.Petrovac9045712-54

Posljednje vijesti