Prva omladinska liga

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija5
  • bodovi17
  • gol razlika23:27
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Blažo Asanović
5450-1-
Milija Milačić
-----
Odbrana
Bogdan Babović
12834-1-
Nemanja Bjelobrković
9652-2-
Luka Kažić
278-1-
Aleksandar Krstović
7400-1-
Damjan Kukuličić
-----
Bojan Matanović
8506---
Blažo Pejović
1073712-
Vuk Tripunović
3186---
Vezni red
Ognjen Batrović
8669-1-
Rade Drakić
13986-2-
Ivan Đurović
1392512-
Vuk Popović
94937--
Napad
Igor Kukuličić
7128---
Slavenko Matanović
443---
Ilija Puletić
1045711-
Ivan Šoć
12989911
Jovan Vujošević
-----
Igrači
Bogdan Anđušić
566---
Andrija Filipović
103061--
Luka Jovićević
1026711-
Pavle Konatar
-----
Aleksa Kovačević
219-1-
Luka Kovačević
16---
Marko Kumburović
10324---
Blažo Miranović
121010-1-
Jovan Mugoša
8217---
Viktor Peličić
366---
Lazar Škatarić
-----
Balša Stijepović
6931--
Đorđe Vukčević
13109412-
Lazar Vukčević
5149---
UtakmicaIzvještaj
07.12.2023.
13:00
Prva omladinska liga Crne Gore Zeta11Kom 
03.12.2023.
13:00
Prva omladinska liga Crne Gore Budućnost41Zeta 
28.11.2023.
13:00
Prva omladinska liga Crne Gore Zeta31Podgorica 
13.11.2023.
14:00
Prva omladinska liga Crne Gore Iskra32Zeta 
05.11.2023.
14:00
Prva omladinska liga Crne Gore Zeta10Dečić Admiral Bet 
28.10.2023.
15:00
Prva omladinska liga Crne Gore Sutjeska Meridianbet30Zeta 
23.10.2023.
15:00
Prva omladinska liga Crne Gore Zeta41Berane 
02.10.2023.
16:00
Prva omladinska liga Crne Gore OFK Mladost Lob.bet05Zeta 
21.09.2023.
16:00
Prva omladinska liga Crne Gore Zeta04Petrovac 
18.09.2023.
18:00
Prva omladinska liga Crne Gore Kom32Zeta 
03.09.2023.
17:00
Prva omladinska liga Crne Gore Zeta11Budućnost 
27.08.2023.
20:00
Prva omladinska liga Crne Gore Podgorica51Zeta 
20.08.2023.
18:00
Prva omladinska liga Crne Gore Zeta21Iskra 
-
-
Prva omladinska liga Crne Gore Petrovac--Zeta-
PozicijaIgračTimGolovi
1Ivan Šoć Zeta9
2Vuk Popović Zeta7
3Ivan Đurović Zeta1
4Andrija Filipović Zeta1
5Luka Jovićević Zeta1
6Blažo Pejović Zeta1
7Ilija Puletić Zeta1
8Balša Stijepović Zeta1
9Đorđe Vukčević Zeta1

Prva omladinska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost131030519+4233
2.Kom138232921+826
3.OFK Mladost Lob.bet137062726+121
4.Petrovac136252114+720
5.Zeta135262327-417
6.Iskra135172126-516
7.Podgorica134361922-315
8.Sutjeska Meridianbet134271926-714
9.Dečić Admiral Bet134181320-713
10.Berane134091749-3212