Prva omladinska liga

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija2
  • bodovi26
  • gol razlika29:21
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Demir Adrović
4353-1-
Ognjen Milović
9772---
Lazar Mrkaić
-----
Odbrana
Andrej Burzanović
11883---
Predrag Radičković
1192721-
Andrija Radonjić
170---
Milan Vujović
459---
Vezni red
David Cvetković
-----
Filip Pavićević
12928-4-
Napad
Vasilije Babović
253---
Denis Ljuljanović
961341-
Jovan Mićković
13107091-
Koča Rajković
10296-1-
Stefan Vulanović
6454211
Igrači
Aleksa Atanasković
137855--
Petar Barac
21591--
Đorđije Dulović
103281--
Ranko Krivokapić
9541---
Alen Luković
7223---
Luka Maliković
-----
Petar Maliković
-----
Balša Marović
131---
Lazar Mirović
633421-
Andrija Nišavić
-----
Danilo Pejović
131011-1-
Marko Pejović
1179525-
Slobodan Popović
12587---
Janko Prelević
1187111-
Milovan Rašović
10163-1-
Stefan Škatarić
-----
UtakmicaIzvještaj
07.12.2023.
13:00
Prva omladinska liga Crne Gore Zeta11Kom 
02.12.2023.
14:00
Prva omladinska liga Crne Gore Kom10Sutjeska Meridianbet 
27.11.2023.
14:00
Prva omladinska liga Crne Gore Berane05Kom 
13.11.2023.
14:00
Prva omladinska liga Crne Gore Kom10OFK Mladost Lob.bet 
06.11.2023.
14:00
Prva omladinska liga Crne Gore Kom33Petrovac 
29.10.2023.
15:00
Prva omladinska liga Crne Gore Dečić Admiral Bet01Kom 
24.10.2023.
16:00
Prva omladinska liga Crne Gore Budućnost71Kom 
01.10.2023.
17:00
Prva omladinska liga Crne Gore Kom10Podgorica 
22.09.2023.
20:00
Prva omladinska liga Crne Gore Iskra31Kom 
18.09.2023.
18:00
Prva omladinska liga Crne Gore Kom32Zeta 
02.09.2023.
17:00
Prva omladinska liga Crne Gore Sutjeska Meridianbet32Kom 
27.08.2023.
19:30
Prva omladinska liga Crne Gore Kom71Berane 
21.08.2023.
20:00
Prva omladinska liga Crne Gore OFK Mladost Lob.bet12Kom 
-
-
Prva omladinska liga Crne Gore Kom--Iskra-
PozicijaIgračTimGolovi
1Jovan Mićković Kom9
2Aleksa Atanasković Kom5
3Denis Ljuljanović Kom4
4Lazar Mirović Kom2
5Marko Pejović Kom2
6Predrag Radičković Kom2
7Stefan Vulanović Kom2
8Petar Barac Kom1
9Đorđije Dulović Kom1
10Janko Prelević Kom1

Prva omladinska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost131030519+4233
2.Kom138232921+826
3.OFK Mladost Lob.bet137062726+121
4.Petrovac136252114+720
5.Zeta135262327-417
6.Iskra135172126-516
7.Podgorica134361922-315
8.Sutjeska Meridianbet134271926-714
9.Dečić Admiral Bet134181320-713
10.Berane134091749-3212