Druga kadetska liga

Jezero
Plav

Jezero
  • pozicija15
  • bodovi5
  • gol razlika17:91
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Igrači
Vasilije Bošković
13700---
Elmir Canović
2180---
Emil Canović
190---
Abdullah Gutić
11924-11
Amir Gutić
2135---
Anan Hodžić
2120---
Lindon Huseinović
115---
Matija Jušković
-----
Cano Kastrat
7332---
Meldin Kojić
1090093-
Amil Kuburović
10479-1-
Damir Ljajić
12909141
Ramo Marković
1090013-
Lazar Medojević
1378812-
Pavle Merdović
755313-
Milan Novićević
121017-1-
Fehim Pupović
190---
Dino Radončić
190-1-
Lazar Rakočević
10791-31
Ilan Redžepagić
5367---
Rejhan Redžić
131170-1-
Adel Šehović
4128---
Vukman Zindović
8303---
UtakmicaIzvještaj
04.12.2023.
11:00
Druga kadetska liga Crne GorePetnjica41Jezero 
18.11.2023.
14:00
Druga kadetska liga Crne GoreZabjelo30Jezero 
14.11.2023.
14:00
Druga kadetska liga Crne GoreJezero011Stari Aerodrom 
05.11.2023.
19:00
Druga kadetska liga Crne GoreAdria21Jezero 
27.10.2023.
13:00
Druga kadetska liga Crne GoreJezero18OFK Titograd 
20.10.2023.
15:00
Druga kadetska liga Crne GorePetrovac44Jezero 
14.10.2023.
14:00
Druga kadetska liga Crne GoreJezero02Igalo 
07.10.2023.
16:00
Druga kadetska liga Crne GoreBudva200Jezero 
03.10.2023.
16:00
Druga kadetska liga Crne GoreJezero25Mornar 
25.09.2023.
16:00
Druga kadetska liga Crne GoreJezero01Bokelj 
18.09.2023.
16:00
Druga kadetska liga Crne GoreRudar22Jezero 
14.09.2023.
17:00
Druga kadetska liga Crne GoreJezero18Jedinstvo Franca 
10.09.2023.
17:00
Druga kadetska liga Crne GoreGrbalj110Jezero 
02.09.2023.
17:00
Druga kadetska liga Crne GoreJezero06Otrant-Olympic 
PozicijaIgračTimGolovi
1Meldin Kojić Jezero9
2Andrej Bulatović Jezero1
3Aleksa Drobnjak Jezero1
4Damir Ljajić Jezero1
5Ramo Marković Jezero1
6Lazar Medojević Jezero1
7Pavle Merdović Jezero1
8Marko Stojković Jezero1

Druga kadetska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budva1613128614+7240
2.Grbalj1613038435+4939
3.Mornar1612046840+2836
4.Stari Aerodrom1610247424+5032
5.Adria1610155225+2731
6.Jedinstvo Franca1610155337+1631
7.OFK Titograd168354022+1827
8.Igalo168174431+1325
9.Lovćen168173638-225
10.Zabjelo167182636-1022
11.Bokelj166372129-821
12.Rudar166282933-420
13.Petrovac1631122273-5110
14.Otrant-Olympic1620141471-576
15.Jezero1612131791-745
16.Petnjica1611141380-674