Kadetska liga Crne Gore - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija2
  • bodovi64
  • gol razlika66:19
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Uroš Ilinčić
3213---
Odbrana
Vojislav Jokić
-----
Matija Jovanović
104613--
Dardan Ljuljđuraj
12855-1-
Zarija Mugoša
1491322-
Petar Vukčević
14105922-
Vezni red
Luka Brajović
1510772--
Andrej Kostić
11756174-
Filip Mujović
149471--
Napad
Luka Kruščić
1683810--
Lazar Savović
107603--
Vuk Vukmanović
1782442-
Igrači
Vasilije Božović
7537-1-
Balša Đurašić
161071411
Marko Mitrić
10356-1-
Zarija Stamatović
1269412-
UtakmicaIzvještaj
03.06.2023.
18:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost60Dečić Admiral Bet 
31.05.2023.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABerane03Budućnost 
27.05.2023.
18:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost41Zeta 
23.05.2023.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ASutjeska Meridianbet13Budućnost 
20.05.2023.
19:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa APodgorica07Budućnost 
14.05.2023.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost61Kom 
10.05.2023.
19:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa AIskra20Budućnost 
06.05.2023.
17:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost71Jedinstvo Franca 
29.04.2023.
16:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa AArsenal14Budućnost 
26.04.2023.
16:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ADečić Admiral Bet11Budućnost 
22.04.2023.
16:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost51Berane 
17.04.2023.
16:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa AZeta04Budućnost 
08.04.2023.
16:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost12Sutjeska Meridianbet 
05.04.2023.
15:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost41Podgorica 
PozicijaIgračTimGolovi
1Andrej Kostić Budućnost17
2Luka Kruščić Budućnost10
3Dragutin Šaranović Budućnost7
4Balša Đurašić Budućnost4
5Vuk Vukmanović Budućnost4
6Matija Jovanović Budućnost3
7Lazar Savović Budućnost3
8Andrija Vuković Budućnost3
9Luka Brajović Budućnost2
10Alen Luković Budućnost2
11Lazar Martinović Budućnost2
12Zarija Mugoša Budućnost2
13Petar Vukčević Budućnost2
14Jovan Mićković Budućnost1
15Filip Mujović Budućnost1
16Marko Pejović Budućnost1
17Zarija Stamatović Budućnost1

Kadetska liga Crne Gore - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Iskra1814136219+4368
2.Budućnost1813236619+4764
3.Kom1810174337+655
4.Sutjeska Meridianbet189454938+1151
5.Dečić Admiral Bet189453028+248
6.Zeta1862103748-1138
7.Arsenal1862104055-1536
8.Berane1835102354-3132
9.Jedinstvo Franca183693559-2431
10.Podgorica1823132755-2822