Druga kadetska liga

Bokelj
Kotor

Bokelj
  • pozicija11
  • bodovi21
  • gol razlika21:29
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Andrej Kumburović
13108014-
Vezni red
Stevan Milidrag
131137-3-
Igrači
Uroš Bećir
16136661-
Aleksandar Bojanić
10171---
Luka Božović
-----
Vuk Dajković
-----
Matija Dojčinović
12819-1-
Andrija Dragojević
8369-2-
Nikola Đuričić
-----
Viktor Đuričković
151296401
Gorčin Jovanović
15116111-
Vukota Jovanović
5233---
Pero Kašćelan
16719---
Luka Mićić
-----
Ognjen Miljenović
451---
Vuk Miljenović
1612312--
Mateja Pilastro
54054--
Boško Radonjić
1392124-
Srđan Ševaljević
11270---
Aleksej Tešović
151207-2-
Filip Tomović
13730---
Balša Vukčević
141189-11
UtakmicaIzvještaj
29.11.2023.
13:00
Druga kadetska liga Crne GoreBokelj23Grbalj 
19.11.2023.
13:30
Druga kadetska liga Crne GorePetrovac13Bokelj 
15.11.2023.
13:00
Druga kadetska liga Crne GoreBokelj41Otrant-Olympic 
06.11.2023.
14:00
Druga kadetska liga Crne GoreIgalo20Bokelj 
25.10.2023.
15:00
Druga kadetska liga Crne GoreBokelj22Lovćen 
22.10.2023.
11:00
Druga kadetska liga Crne GoreBudva20Bokelj 
15.10.2023.
16:00
Druga kadetska liga Crne GoreBokelj40Petnjica 
09.10.2023.
16:30
Druga kadetska liga Crne GoreMornar70Bokelj 
29.09.2023.
16:00
Druga kadetska liga Crne GoreBokelj10Zabjelo 
25.09.2023.
16:00
Druga kadetska liga Crne GoreJezero01Bokelj 
21.09.2023.
16:00
Druga kadetska liga Crne GoreRudar20Bokelj 
18.09.2023.
17:00
Druga kadetska liga Crne GoreBokelj11Stari Aerodrom 
10.09.2023.
17:00
Druga kadetska liga Crne GoreBokelj00Adria 
02.09.2023.
17:00
Druga kadetska liga Crne GoreJedinstvo Franca40Bokelj 
PozicijaIgračTimGolovi
1Uroš Bećir Bokelj6
2Viktor Đuričković Bokelj4
3Mateja Pilastro Bokelj4
4Vuk Miljenović Bokelj2
5Boško Radonjić Bokelj2
6Gorčin Jovanović Bokelj1
7Andrija Krivokapić Bokelj1
8Andrej Kumburović Bokelj1

Druga kadetska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budva1613128614+7240
2.Grbalj1613038435+4939
3.Mornar1612046840+2836
4.Stari Aerodrom1610247424+5032
5.Adria1610155225+2731
6.Jedinstvo Franca1610155337+1631
7.OFK Titograd168354022+1827
8.Igalo168174431+1325
9.Lovćen168173638-225
10.Zabjelo167182636-1022
11.Bokelj166372129-821
12.Rudar166282933-420
13.Petrovac1631122273-5110
14.Otrant-Olympic1620141471-576
15.Jezero1612131791-745
16.Petnjica1611141380-674