Omladinska liga Crne Gore - grupa B

Bokelj
Kotor

Bokelj
  • pozicija3
  • bodovi35
  • gol razlika41:22
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Mitar Perišić
-----
Ivan Radović
10825-1-
Vanja Radulović
7435---
Odbrana
Vuko Barba
-----
Gracija Brguljan
5184---
Ratko Čejović
-----
Jakša Giljača
-----
Luka Gopčević
1177072-
Miloš Krivokapić
2125---
Martin Lesjak
13103221-
Miodrag Milosavljević
11990-31
Vukan Mirković
293-1-
Đorđe Pajović
1395113-
Đorđe Vukajlović
618641-
Uroš Vukčević
14122542-
Vezni red
Aleksandar Čolan
-----
Luka Lakčević
961933-
Luka Milosavljević
13989-2-
Matija Nikaljević
1090013-
Ognjen Tabaš
121080-2-
Napad
Dejan Bušković
-----
Filip Krivokapić
5203---
David Radević
-----
Igrači
Nikola Plavšić
-----
Tarik Šuntić
-----
UtakmicaIzvještaj
30.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BJezero41Bokelj 
25.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BBokelj42Jedinstvo Franca 
22.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BDečić13Bokelj 
14.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BBokelj30OFK Titograd 
08.05.2022.
11:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa BCetinje05Bokelj 
28.04.2022.
16:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BBokelj21Mornar 
25.04.2022.
16:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BRudar30Bokelj 
16.04.2022.
16:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa BBokelj70Jezero 
11.04.2022.
13:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa BJedinstvo Franca02Bokelj 
02.04.2022.
15:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BBokelj32Dečić 
21.03.2022.
15:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa BOFK Titograd10Bokelj 
13.03.2022.
15:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa BBokelj110Cetinje 
10.03.2022.
14:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BMornar60Bokelj 
05.03.2022.
14:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa BBokelj02Rudar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Stefan Perović Bokelj8
2Luka Gopčević Bokelj7
3Toni Katelan Bokelj4
4Nikola Manojlović Bokelj4
5Đorđe Vukajlović Bokelj4
6Uroš Vukčević Bokelj4
7Luka Lakčević Bokelj3
8Marko Adamović Bokelj2
9Martin Lesjak Bokelj2
10Matija Nikaljević Bokelj1
11Đorđe Pajović Bokelj1
12Stefan Papović Bokelj1

Omladinska liga Crne Gore - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd1410133212+2042
2.Dečić149145121+3039
3.Bokelj149054122+1935
4.Rudar147343018+1230
5.Mornar146354725+2226
6.Jedinstvo Franca145273227+526
7.Jezero144282534-916
8.Cetinje1400143102-992