Vezista

Sead Hakšabanović

Tim: Djurgaardens IF

  • utakmice28
  • golovi1
  • rođen04.05.1999.
  • A selekcija
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
11.06.2022.
UEFA Liga nacija 2023 - grupa B3Crna Gora11BiH--89 
07.06.2022.
UEFA Liga nacija 2023 - grupa B3Finska20Crna Gora--24 
04.06.2022.
UEFA Liga nacija 2023 - grupa B3Crna Gora20Rumunija--83 
16.11.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GCrna Gora12Turska--56 
13.11.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GCrna Gora22Holandija--68 
11.10.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GNorveška20Crna Gora--66 
08.10.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GGibraltar03Crna Gora--72 
07.09.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GCrna Gora00Letonija--78 
04.09.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GHolandija40Crna Gora--28 
01.09.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GTurska22Crna Gora--77 
02.06.2021.
Prijateljska utakmica - A selekcijaBiH00Crna Gora--80 
30.03.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GCrna Gora01Norveška--80 
27.03.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GCrna Gora41Gibraltar--59 
24.03.2021.
Kvalifikacije za SP 2022 - grupa GLetonija12Crna Gora--89 
17.11.2020.
Liga nacija 2021 - Grupa C1Crna Gora40Kipar--90 
14.11.2020.
Liga nacija 2021 - Grupa C1Azerbejdžan00Crna Gora--90 
13.10.2020.
Liga nacija 2021 - Grupa C1Crna Gora12Luksemburg--90 
10.10.2020.
Liga nacija 2021 - Grupa C1Crna Gora20Azerbejdžan--90 
08.09.2020.
Liga nacija 2021 - Grupa C1Luksemburg01Crna Gora--90 
05.09.2020.
Liga nacija 2021 - Grupa C1Kipar02Crna Gora--90 
19.11.2019.
Prijateljska utakmica - A selekcijaCrna Gora20Bjelorusija1-76 
14.11.2019.
Kvalifikacije za EP 2020 - grupa AEngleska70Crna Gora--73 
11.10.2019.
Kvalifikacije za EP 2020 - grupa ACrna Gora00Bugarska--81 
05.09.2019.
Prijateljska utakmica - A selekcijaCrna Gora21Mađarska--71 
02.06.2018.
Prijateljska utakmica - A selekcijaCrna Gora02Slovenija--22 
23.03.2018.
Prijateljska utakmica - A selekcijaKipar00Crna Gora--26 
08.10.2017.
Kvalifikacije za SP 2018 - grupa EPoljska42Crna Gora--24 
10.06.2017.
Kvalifikacije za SP 2018 - grupa ECrna Gora41Jermenija--7 

Telekom 1.CFL 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska3622956429+3575
2.Budućnost3620797845+3367
3.Dečić361511105444+1056
4.Iskra36156154845+351
5.Mornar361311123539-450
6.Jezero36146164246-448
7.Petrovac361013134760-1343
8.Rudar3699183556-2136
9.Podgorica36810183861-2334
10.Zeta36810183652-1634