Vezista

Nađa Đurđevac

Tim: Breznica

Rođen: 25.08.2002.

  • A selekcija
  • U-19
  • U-17
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
26.11.2021.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa EMalta02Crna Gora--14 
26.10.2021.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa ECrna Gora15Danska--1 
21.10.2021.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa ECrna Gora20Azerbejdžan--12 
21.09.2021.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa ERusija50Crna Gora--65 
17.09.2021.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa EBiH23Crna Gora--73 
21.02.2021.
Prijateljska utakmica - žene A selekcijaCrna Gora50Makedonija--16 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
19.11.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH21Crna Gora--90 
17.11.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH22Crna Gora--62 
08.10.2019.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2020 - grupa 9Crna Gora23Ukrajina1-90 
05.10.2019.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2020 - grupa 9Republika Irska30Crna Gora--45 
20.09.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaSrbija20Crna Gora--64 
18.09.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaSrbija20Crna Gora--70 
21.03.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora05Srbija--62 
19.03.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora02Srbija--72 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
28.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Crna Gora12Rumunija--80 
25.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Finska30Crna Gora--85 
22.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Italija21Crna Gora--80 
04.05.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaLetonija13Crna Gora--40 
02.05.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaCrna Gora11Izrael--40 
30.04.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaCrna Gora40Moldavija1-48 
08.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Crna Gora11Azerbejdžan1-80 
05.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Island50Crna Gora--71 
02.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Španija220Crna Gora--80 

Telekom 1.CFL 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska1912523013+1741
2.Dečić198923019+1133
3.Budućnost199553624+1232
4.Petrovac198653428+630
5.Iskra198562218+429
6.Mornar196671519-424
7.Rudar196582327-423
8.Jezero1953111426-1218
9.Podgorica1945101829-1117
10.Zeta1917111433-1910