Vezista

Jovana Sarić

Tim: Ekonomist

Rođen: 27.09.2003.

  • A selekcija
  • U-19
  • U-17
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
18.12.2021.
Prijateljska utakmica - Fudbal - Ženski - ACrna Gora10BiH--11 
21.09.2021.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa ERusija50Crna Gora-
90 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
12.04.2022.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2022 - Liga B - Grupa 3Crna Gora04Srbija--90 
09.04.2022.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2022 - Liga B - Grupa 3Crna Gora01Letonija--90 
06.04.2022.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2022 - Liga B - Grupa 3Litvanija10Crna Gora--90 
18.02.2022.
Prijateljska utakmica - Fudbal - Ženski - U-19Crna Gora20BiH--90 
16.02.2022.
Prijateljska utakmica - Fudbal - Ženski - U-19Crna Gora22BiH--90 
25.10.2021.
Kvalifikacije za U-19 EURO 2023 za žene - prva rundaCrna Gora01BiH--90 
22.10.2021.
Kvalifikacije za U-19 EURO 2023 za žene - prva rundaCrna Gora40Jermenija--90 
19.10.2021.
Kvalifikacije za U-19 EURO 2023 za žene - prva rundaEstonija02Crna Gora--90 
03.06.2021.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora12BiH--90 
01.06.2021.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora12BiH--90 
19.11.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH21Crna Gora--11 
17.11.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH22Crna Gora--14 
20.09.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaSrbija20Crna Gora--26 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
20.10.2019.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2020 - grupa 10Crna Gora11Sjeverna Irska--80 
17.10.2019.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2020 - grupa 10Škotska40Crna Gora--80 
14.10.2019.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2020 - grupa 10Italija20Crna Gora--80 
27.04.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaBiH30Crna Gora--80 
25.04.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaSrbija32Crna Gora--40 
23.04.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaCrna Gora13Slovačka--80 
25.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Finska30Crna Gora--11 
22.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Italija21Crna Gora-
1 

Telekom 1.CFL 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska3522946326+3775
2.Budućnost3519797245+2764
3.Dečić35151195342+1156
4.Iskra35156144843+551
5.Mornar351211123238-647
6.Jezero35136163945-645
7.Petrovac351013124754-743
8.Rudar3599173453-1936
9.Zeta35710183452-1831
10.Podgorica35710183660-2431