Omladinska liga 18/19

Kom
Podgorica

Kom
  • position3
  • points45
  • goal difference68:27
  • Squad
  • Matches
  • Goalscorers
PlayersAppsMinutesGoalsYellow cardRed card
Goalkeepers
Danilo Radošević
4360---
Stojan Vukčević
10900-3-
Defenders
Matija Božović
15---
Luka Bulatović
9558---
Matija Bulatović
273--1
Matija Medenica
11---
Marino Nuculović
1199021-
Rajko Rajković
145---
Boris Tošković
11367---
Luka Vlahović
131167-3-
Midfielders
Jovan Drašković
13709-3-
Petar Đurić
-----
Nemanja Mijović
7470-2-
Nikola Milošev
13110612-
Veljko Radenović
131086--1
Jagoš Šćepanović
456---
Ivan Vukčević
83503--
Matija Vukčević
6182-2-
Forwards
Matija Račić
753322-
Balša Bulatović
13107683-
Ognjen Gačević
10325---
Marko Lačević
13105462-
Radovan Marković
6111---
Mihail Radović
15---
Filip Vlahović
789---
Players
Vladan Laban
-----
Vuk Lučić
2491--
MatchReport
08.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom21OFK Titograd 
02.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AZeta02Kom 
26.05.2019.
11:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo33Kom 
18.05.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom03Sutjeska 
12.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost21Kom 
04.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom20Grbalj 
27.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AMladost Lj. 197000Kom 
21.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AOFK Titograd02Kom 
13.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom60Zeta 
08.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom10Jedinstvo 
31.03.2019.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ASutjeska11Kom 
14.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom11Budućnost 
10.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AGrbalj11Kom 
02.03.2019.
14:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom41Mladost Lj. 1970 
PozicijaIgračTimGolova
1Balša BulatovićKom8
2Marko LačevićKom6
3Ivan VukčevićKom3
4Marino NuculovićKom2
5Matija RačićKom2
6Krsto Radosavović2
7Dimitrije Đurić1
8Vuk LučićKom1
9Nikola MiloševKom1

Omladinska liga 18/19

#TeamPl.WDLG+G-GDPts
1.Budućnost14121111514+10158
2.Sutjeska1410318514+7152
3.Kom147526827+4145
4.Mladost Lj. 1970145274851-329
5.OFK Titograd143474836+1227
6.Zeta1430116965+426
7.Grbalj143384362-1924
8.Jedinstvo142483551-1620