Na ovoj stranici možete pronaći spisak komisija Fudbalskog saveza Crne Gore za period 2017-2021. godina. 

Competitions Committee 

Božidar Mićunović, President
Branislav Mandić, Member
Predrag Pajović, Member

Disciplinary Committee

Rajko Radulović, President
Dražen Medojević, Member
Novo Braunović, Member
Vladimir Raković, Member
Nikola Ivanović, Member

Disciplinary Inspector

Branislav Vukićević

Referees Committee 

Radojica Kruščić, President
Goran Mihaljević, Member
Slavko Petričević, Member
Željko Mićović, Member
Amil Gerina, Member

Safety and Security Committee

Dragoljub Sekulić, President
Miloš Radulović, Member
Jovica Rečević, Member
Boris Peković, Member
Božidar Bulatović, Member 

Stadiums and Infrastructure Committee 

Božidar Mićunović, President
Dragoljub Sekulić, Member
Amil Gerina, Member

Apeals Committee 

Žarko Savković, President
Darko Mugoša, Member
Aleksandar Đurišić, Member
Balša Dragović, Member
Nikola Marković, Member

Licensing Committee 

Mladenka Nikčević, President
Živojin Stanišić, Member
Dragan Marković, Member
Milan Vujošević, Member
Vladimir Ivanović, Member

Licensing Apeals Committee

Dragan Đukić, President
Miodrag Radulović, Member
Zdravko Begović, Member
Veselin Ivanović, Member
Predrag Raičković, Member

Arbitrary Court

Dragiša Rakočević, President
Marko Radović, Member
Željko Tomašević, Member
Antonio Brajović, Member
Vladimir Novović, Member
Aleksandar Kovačević, Member
Nikola Jovović, Member

Financing Committee 

Raško Božović, President
Enes Bećiragić, Member
Svetlana Marić, Member

Legal Committee

Vesna Moštrokol, President
Nenad Štibilj, Member
Marko Kovač, Member

Player Status, Transfer and Registration Committee

Ljubiša Mišković, President
Mirko Janičić, Member
Branko Latinović, Member 
Zoran Radulović, Member
Mladen Ivanović, Member

Intermediary Committee

Mladen Ivanović, President
Mirko Janičić, Member
Zoran Radulović, Member
Branko Latinović, Member
Milovan Đukanović, Member

Coaches and Officials registration Committee 

Ljubiša Mišković, President
Žarko Vukčević, Member
Predrag Pajović, Member
Mladen Ivanović, Member
Goran Mišković, Member

Coaches Committee

Mojaš Radonjić, President
Stanko Dumnić, Member
Nebojša Asanović, Member
Dr Niko Raičković, Member
Goran Mišković, Member

Medical Committee 

Dr Ilija Ašanin, President
Dr Predrag Maraš, Member
Dr Slobodan Mandić, Member
Dr Sašenko Ćeranić, Member
Dr Davor Musić, Member

Youth Football Committee

Žarko Vukčević, President
Aleksandar Miljenović, Member
Goran Jovanović, Member
Dr Niko Raičković, Member
Boris Miličković, Member

Women Football Committee

Duško Lučić, President
Milica Lučić, Member
Jovana Mrkić, Member
Sonja Gajević, Member
Amil Gerina, Member

Futsal Committee

Vladimir Samardžić, President
Goran Savićević, Member
Zoran Milašević, Member

Telekom 1. CFL

#TeamPl.WDLG+G-GDPts
1.Sutjeska159423312+2131
2.Iskra159422113+831
3.Budućnost149233017+1329
4.Zeta155731311+222
5.OFK Titograd155371615+118
6.Podgorica154651718-118
7.Rudar154381630-1415
8.Kom153572124-314
9.Petrovac154291228-1614
10.Grbalj141671425-119

Latest news