• Matches
  • Tabela
  • Goalscorers
1. roundReport
16.09.2018.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost190Cetinje 
16.09.2018.
14:00
Gradski stadionBreznica131Cvetex 
17.09.2018.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist70ŽFK Mladost 2015 
2. roundReport
21.09.2018.
12:00
Stadion Obilića poljanaCetinje013Breznica 
22.09.2018.
10:30
Stadion SolilaObilić04Ekonomist 
23.09.2018.
15:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201526ŽFK Budućnost 
3. roundReport
10.10.2018.
13:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost50Obilić 
10.10.2018.
14:00
Gradski stadionBreznica40ŽFK Mladost 2015 
10.10.2018.
15:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex12Cetinje 
4. roundReport
13.10.2018.
14:00
Stadion SolilaObilić07Breznica 
14.10.2018.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201530Cvetex 
14.10.2018.
15:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist02ŽFK Budućnost 
5. roundReport
31.10.2018.
14:00
Gradski stadionCvetex12Obilić 
31.10.2018.
14:00
Stadion Obilića poljanaCetinje06ŽFK Mladost 2015 
01.11.2018.
14:00
Gradski stadionBreznica30Ekonomist 
6. roundReport
03.11.2018.
14:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist90Cvetex 
04.11.2018.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost03Breznica 
04.11.2018.
14:30
Stadion SolilaObilić40Cetinje 
7. roundReport
10.11.2018.
13:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex014ŽFK Budućnost 
10.11.2018.
13:00
Stadion Obilića poljanaCetinje27Ekonomist 
11.11.2018.
13:30
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201521Obilić 
8. roundReport
17.11.2018.
13:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex04Breznica 
17.11.2018.
14:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201515Ekonomist 
18.11.2018.
13:00
Stadion Obilića poljanaCetinje07ŽFK Budućnost 
9. roundReport
25.11.2018.
13:00
Gradski stadionBreznica150Cetinje 
25.11.2018.
13:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost41ŽFK Mladost 2015 
25.11.2018.
14:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist41Obilić 
10. roundReport
02.12.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaCetinje03Cvetex 
02.12.2018.
13:30
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201508Breznica 
04.12.2018.
12:00
Stadion SolilaObilić13ŽFK Budućnost 
11. roundReport
09.03.2019.
12:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost00Ekonomist 
10.03.2019.
13:00
Gradski stadionCvetex06ŽFK Mladost 2015 
04.04.2019.
14:00
Gradski stadionBreznica130Obilić 
12. roundReport
16.03.2019.
14:00
Stadion SolilaObilić00Cvetex 
16.03.2019.
15:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201560Cetinje 
17.03.2019.
14:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist03Breznica 
13. roundReport
23.03.2019.
14:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex18Ekonomist 
24.03.2019.
14:00
Gradski stadionBreznica50ŽFK Budućnost 
24.03.2019.
15:00
Stadion Obilića poljanaCetinje01Obilić 
14. roundReport
26.03.2019.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist30Cetinje 
27.03.2019.
14:30
Stadion SolilaObilić10ŽFK Mladost 2015 
28.03.2019.
15:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost50Cvetex 
15. roundReport
30.03.2019.
15:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist31Cvetex 
31.03.2019.
15:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201531Obilić 
31.03.2019.
15:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost120Cetinje 
16. roundReport
07.04.2019.
12:00
Gradski stadionBreznica90ŽFK Budućnost 
07.04.2019.
15:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex03ŽFK Mladost 2015 
07.04.2019.
15:30
Stadion Obilića poljanaCetinje09Ekonomist 
17. roundReport
14.04.2019.
13:00
Stadion SolilaObilić30Cvetex 
14.04.2019.
15:30
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201512Cetinje 
15.04.2019.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist01Breznica 
18. roundReport
19.04.2019.
16:00
Stadion Obilića poljanaCetinje01Obilić 
20.04.2019.
16:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost12Ekonomist 
08.05.2019.
13:30
Pomoćni teren FK BudućnostBreznica33ŽFK Mladost 2015 
19. roundReport
03.05.2019.
14:00
Gradski stadionCvetex01Cetinje 
05.05.2019.
12:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201513ŽFK Budućnost 
07.05.2019.
16:30
Stadion SolilaObilić09Breznica 
20. roundReport
11.05.2019.
12:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost40Obilić 
12.05.2019.
13:00
Gradski stadionBreznica120Cvetex 
12.05.2019.
17:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist41ŽFK Mladost 2015 
21. roundReport
15.05.2019.
17:00
Stadion Obilića poljanaCetinje010Breznica 
19.05.2019.
11:30
Stadion SolilaObilić01Ekonomist 
19.05.2019.
13:00
Gradski stadionCvetex18ŽFK Budućnost 

Women League 18/19

#TeamPl.WDLG+G-GDPts
1.Breznica1817101354+13152
2.ŽFK Budućnost1813149325+6840
3.Ekonomist1813146617+4940
4.ŽFK Mladost 20151871103949-1022
5.Obilić1861111656-4019
6.Cetinje1830157118-1119
7.Cvetex181116996-874
PositionPlayerTeamGoals
1Anđela Tošković ŽFK Budućnost30
2Marijana Jankov Breznica29
3Milica Šebek Breznica27
4Biljana Vraneš Breznica21
5Jelena Karličić Breznica20
6Svetlana Bečić ŽFK Budućnost17
7Milica Vulić Ekonomist14
8Ivana Petković Ekonomist13
9Marija Knežević Ekonomist12
10Jelena Vujadinović Breznica11
11Andrea Vučić Ekonomist10
12Jelena Petrović ŽFK Mladost 201510
13Milica Radunović ŽFK Budućnost9
14Miljana Rondović Breznica8
15Nejla Bicić ŽFK Budućnost7
16Milica Radulović ŽFK Mladost 20157
17Bosiljka Jovetić Cetinje6
18Nađa Đurđevac ŽFK Budućnost6
19Aleksandra Popović ŽFK Budućnost6
20Tamara Tripković ŽFK Budućnost6
21Maja Šaranović Breznica5
22Sara Marković Ekonomist5
23Sara Simonović ŽFK Mladost 20155
24Enida Bošnjak Breznica4
25Marija Maraš Obilić4
26Nikolina Caković ŽFK Budućnost4
27Biljana Rajković ŽFK Budućnost4
28Ana Knežević Breznica3
29Helena Božić Ekonomist3
30Jovana Golović Ekonomist3
31Andrea Janjušević Ekonomist3
32Ana Moračanin Obilić3
33Jovana Zlatičanin Obilić3
34Jovana Miladinović ŽFK Budućnost3
35Milena Čolaković ŽFK Mladost 20153
36Gorica Perović ŽFK Mladost 20153
37Jovana Vučinić ŽFK Mladost 20153
38Aida Kalač Breznica2
39Ana Novović Breznica2
40Milica Pavićević Cetinje2
41Marijana Cimbaljević Cvetex2
42Jovana Sarić Ekonomist2
43Anđela Rogač Obilić2
44Dragana Vojinović Obilić2
45Anastasija Đurović ŽFK Mladost 20152
46Kristina Medojević ŽFK Mladost 20152
47Ivona Stanojkovski ŽFK Mladost 20152
48Irena Mitrović Cetinje1
49Anastasija Vujović Cetinje1
50Marica Bajić Cvetex1
51Milica Lakićević Cvetex1
52Leonora Pajković Cvetex1
53Marija Vukanić Cvetex1
54Vasilisa Nikolić Ekonomist1
55Anđela Goranović Obilić1
56Ksenija Mićunović Obilić1
57Stojana Filipović ŽFK Mladost 20151

Women League 18/19

#TeamPl.WDLG+G-GDPts
1.Breznica1817101354+13152
2.ŽFK Budućnost1813149325+6840
3.Ekonomist1813146617+4940
4.ŽFK Mladost 20151871103949-1022
5.Obilić1861111656-4019
6.Cetinje1830157118-1119
7.Cvetex181116996-874

Latest news