Omladinska liga 18/19

Jedinstvo
Bijelo Polje

Jedinstvo
  • position8
  • points20
  • goal difference35:51
  • Squad
  • Matches
  • Goalscorers
PlayersAppsMinutesGoalsYellow cardRed card
Goalkeepers
Rijad Džafić
121080---
Defenders
Stefan Božović
9810-5-
Mihailo Gojačanin
9204-1-
Milan Konatar
6427-3-
Midfielders
Andrej Cvijović
435921-
Đorđije Cvijović
12925---
Damir Džogović
-----
Aldin Klapija
1489411-
Bogdan Korać
942912-
Nikola Nedović
116111--
Milisav Perošević
653413-
Stefan Vlaović
107101--
Forwards
Igor Mrdak
9569-2-
Players
Adis Bahović
1210271--
Nikola Ćinćur
8149-1-
Milan Janković
8207---
Amar Kanalić
-----
Demir Kanalić
10357-2-
Igor Knežević
2180---
Mensur Ramović
6292---
Alen Redžepagić
9144---
Sanel Šabović
436---
Todor Šekularac
13104821-
MatchReport
08.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo40Zeta 
02.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AGrbalj23Jedinstvo 
26.05.2019.
11:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo33Kom 
18.05.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AMladost Lj. 197040Jedinstvo 
11.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo00Sutjeska 
05.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AOFK Titograd20Jedinstvo 
29.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo03Budućnost 
21.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AZeta52Jedinstvo 
15.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo11Grbalj 
08.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom10Jedinstvo 
30.03.2019.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo02Mladost Lj. 1970 
14.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ASutjeska20Jedinstvo 
09.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo11OFK Titograd 
03.03.2019.
14:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost60Jedinstvo 
PositionPlayerTeamGoals
1Kenan Hadžibegović Jedinstvo3
2Andrej Cvijović Jedinstvo2
3Todor Šekularac Jedinstvo2
4Adis Bahović Jedinstvo1
5Aldin Klapija Jedinstvo1
6Bogdan Korać Jedinstvo1
7Nikola Nedović Jedinstvo1
8Milisav Perošević Jedinstvo1
9Mladen Šutović Jedinstvo1
10Stefan Vlaović Jedinstvo1

Omladinska liga 18/19

#TeamPl.WDLG+G-GDPts
1.Budućnost14121111514+10158
2.Sutjeska1410318514+7152
3.Kom147526827+4145
4.Mladost Lj. 1970145274851-329
5.OFK Titograd143474836+1227
6.Zeta1430116965+426
7.Grbalj143384362-1924
8.Jedinstvo142483551-1620