Fudbaleri Mladosti upisali su pobjedu u posljednjem meču 17. kola Telekom 1. CFL. „Romantičari“ su rezultatom 3:1 savladali Iskru u gostima, čime je spuštena zavjesa na jesenji dio prvenstva.

Mladost je do trijumfa u posljednjem meču prvog dijela sezone došla nakon preokreta, pošto je domaćin već trećem minutu došao do prednosti zahvaljujući Mihailu Petroviću Njegošu.

Do odlaska na odmor Zoran Petrović je poravnao rezultat, da bi u nastavku sustreta Admir Adrović sa dva pogotka ovjerio trijumf gostiju na stadionu Braće Velašević.

Na polovini šampionata Mladost se nalazi na drugom mjestu na tabeli sa 11 bodova manje od lidera Budućnosti, dok je Iskra na devetom mjestu sa osvojenih 16 bodova. U trci za najboljeg strijelca šampionata prvo mjesto sa osam postignutih pogodaka dijele Milivoje Raičević iz Budućnosti i napadač Mladosti Admir Adrović.

Iskra – Mladost 13:00