Vijesti

  • Selekcije
  • Takmičenja
  • Savez

Naredna utakmica

Crna Gora

:

Danska

Kalendar

  • septembar 2017

    • 01
      pet

      Kvalifikacije za U-21 EURO 2019 - grupa 9

      Kazahstan - Crna Gora

      17:00Tsentralniy
    • 01
      pet

      Kvalifikacije za SP 2018 - grupa E

      Kazahstan - Crna Gora

      18:00Astana Arena
    • 04
      pon

      Kvalifikacije za SP 2018 - grupa E

      Crna Gora - Rumunija

      20:45Gradski stadion, Podgorica
    • 12
      uto

      Kvalifikacije za WU-19 EURO 2018 - grupa 1

      Crna Gora - Island

      14:30Leichtathletikstadion
    • 15
      pet

      Kvalifikacije za WU-19 EURO 2018 - grupa 1

      Njemačka - Crna Gora

      18:00Leichtathletikstadion
    • 18
      pon

      Kvalifikacije za WU-19 EURO 2018 - grupa 1

      Kosovo - Crna Gora

      14:00PCC Stadion
  • oktobar 2017

    • 05
      čet

      Kvalifikacije za U-21 EURO 2019 - grupa 9

      Francuska - Crna Gora

      19:00
    • 05
      čet

      Kvalifikacije za SP 2018 - grupa E

      Crna Gora - Danska

      20:45Gradski stadion, Podgorica
    • 08
      ned

      Kvalifikacije za SP 2018 - grupa E

      Poljska - Crna Gora

      18:00
    • 09
      pon

      Kvalifikacije za U-21 EURO 2019 - grupa 9

      Crna Gora - Slovenija

      18:00
    • 24
      uto

      Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 13

      Italija - Crna Gora

      15:00
    • 27
      pet

      Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 13

      Gruzija - Crna Gora

      18:00
    • 30
      pon

      Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 13

      Crna Gora - Letonija

      16:00
  • novembar 2017

    • 10
      pet

      Kvalifikacije za U-21 EURO 2019 - grupa 9

      Slovenija - Crna Gora

      01:00

Telekom 1. CFL

8. kolo
Petrovac10Mladost
22.09.
13:00
Budućnost10Kom Eurozox
22.09.
15:00
Dečić00Sutjeska
22.09.
15:00
Grbalj21Zeta
22.09.
15:00
Rudar01Iskra
22.09.
15:00

Tabela

Telekom 1. CFL 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska8530114+718
2.Budućnost852182+617
3.Zeta8422137+614
4.Grbalj824289-110
5.Rudar830598+19
6.Mladost823368-29
7.Iskra823359-49
8.Kom Eurozox814368-27
9.Petrovac821559-47
10.Dečić8143714-77