• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
16.09.2017.
17:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal30KMF Gorštak 
16.09.2017.
17:30
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom13Bajo Pivljanin 
16.09.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo23Cezar 
16.09.2017.
18:00
SC VerdeMirabile moda15KMF OFK Berane 
17.09.2017.
16:00
Sportski centar RexKMF Nikšić30KMF Čelik 
17.09.2017.
18:00
SC VerdeTitograd82KMF Jedinstvo 
2. koloIzvještaj
23.09.2017.
12:00
Sportski centar NikšićKMF Čelik53Military futsal 
23.09.2017.
14:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin54KMF Brskovo 
23.09.2017.
18:30
Mediteranski sportski centarCezar43KMF Nikšić 
24.09.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Gorštak16Mirabile moda 
25.09.2017.
16:15
SC VerdeTitograd33Studentski dom 
25.09.2017.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo20KMF OFK Berane 
3. koloIzvještaj
30.09.2017.
17:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić26Bajo Pivljanin 
30.09.2017.
17:45
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom28KMF Jedinstvo 
30.09.2017.
18:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal52Cezar 
01.10.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo43Titograd 
01.10.2017.
18:00
SC VerdeMirabile moda14KMF Čelik 
02.10.2017.
18:00
SC RožajeKMF OFK Berane74KMF Gorštak 
4. koloIzvještaj
07.10.2017.
14:30
Sportski centar NikšićKMF Čelik22KMF OFK Berane 
07.10.2017.
17:45
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom34KMF Brskovo 
07.10.2017.
18:30
Mediteranski sportski centarCezar41Mirabile moda 
08.10.2017.
15:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin10Military futsal 
08.10.2017.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo45KMF Gorštak 
08.10.2017.
18:00
SC VerdeTitograd74KMF Nikšić 
5. koloIzvještaj
14.10.2017.
17:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal42Titograd 
14.10.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Gorštak16KMF Čelik 
15.10.2017.
16:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić63Studentski dom 
15.10.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo21KMF Jedinstvo 
15.10.2017.
18:00
SC VerdeMirabile moda24Bajo Pivljanin 
16.10.2017.
16:15
OŠ Vuksan ĐukićKMF OFK Berane22Cezar 
6. koloIzvještaj
21.10.2017.
13:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin25KMF OFK Berane 
21.10.2017.
18:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom13Military futsal 
22.10.2017.
18:00
Mediteranski sportski centarCezar30KMF Gorštak 
22.10.2017.
18:00
SC VerdeTitograd51Mirabile moda 
22.10.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo23KMF Nikšić 
23.10.2017.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo56KMF Čelik 
7. koloIzvještaj
28.10.2017.
16:00
SC RožajeKMF OFK Berane33Titograd 
28.10.2017.
18:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal46KMF Brskovo 
28.10.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Gorštak53Bajo Pivljanin 
29.10.2017.
12:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić22KMF Jedinstvo 
29.10.2017.
14:30
Sportski centar NikšićKMF Čelik41Cezar 
29.10.2017.
18:00
SC VerdeMirabile moda51Studentski dom 
8. koloIzvještaj
04.10.2017.
17:15
SC VerdeTitograd120KMF Gorštak 
03.11.2017.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo55Cezar 
04.11.2017.
15:45
Sportski centar NikšićKMF Nikšić75Military futsal 
04.11.2017.
18:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom16KMF OFK Berane 
05.11.2017.
16:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin24KMF Čelik 
05.11.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo46Mirabile moda 
9. koloIzvještaj
18.11.2017.
13:00
Sportska hala NikoljacKMF OFK Berane53KMF Brskovo 
19.11.2017.
14:00
SC VerdeMirabile moda33KMF Nikšić 
19.11.2017.
15:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal24KMF Jedinstvo 
19.11.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Gorštak41Studentski dom 
19.11.2017.
18:00
Sportski centar NikšićKMF Čelik11Titograd 
20.11.2017.
18:00
Mediteranski sportski centarCezar03Bajo Pivljanin 
10. koloIzvještaj
25.11.2017.
16:00
SC VerdeTitograd83Cezar 
25.11.2017.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo63Bajo Pivljanin 
25.11.2017.
18:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom03KMF Čelik 
25.11.2017.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo83KMF Gorštak 
26.11.2017.
15:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal43Mirabile moda 
26.11.2017.
17:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić21KMF OFK Berane 
11. koloIzvještaj
02.12.2017.
13:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Gorštak14KMF Nikšić 
02.12.2017.
14:30
Sportski centar NikšićKMF Čelik23KMF Brskovo 
02.12.2017.
16:00
SC VerdeMirabile moda25KMF Jedinstvo 
02.12.2017.
18:00
Mediteranski sportski centarCezar51Studentski dom 
03.12.2017.
17:00
Sportska hala NikoljacKMF OFK Berane43Military futsal 
03.12.2017.
17:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin44Titograd 
PozicijaIgračTimGolova
1Mileta Vučetić15
2Eldin Ćorović13
3Jovan Popović10
4Marko Bajčetić9
5Semir Gurzaković9
6Božidar Janjušević9
7Marko Mišović9
8Nikola Vidaković9
9Zoran Barović8
10Vojislav Bojović8
11Milovan Drašković8
12Vaso Dubak8
13Milan Lakčević8
14Bojan Minić8
15Aleksandar Obradović8
16Lazar Mašulović7
17Petar Perošević7
18Bojan Bajović6
19Goran Delić6
20Mirko Durutović6
21Arijan Efović6
22Mihailo Ristić6
23Tadija Tijanić6
24Igor Vučinić6
25Darko Ćalasan6
26Borislav Adžić5
27Ivan Asanović5
28Boško Bolević5
29Mihajlo Damjanović5
30Saša Gojković5
31Dragan Jakovljević5
32Boris Krunić5
33Gligorije Lišanin5
34Ilija Mugoša5
35Ranko Novović5
36Marko Spasojević5
37Nenad Vuksanović5
38Aleksandar Bojović4
39Miloš Durutović4
40Mitar Kandić4
41Boško Labović4
42Dejan Miličić4
43Aleksandar Milošević4
44Nikola Minić4
45Ivan Mugoša4
46Miloš Tomović4
47Danilo Vuković4
48Svetozar Ćorić4
49Lazar Ćulafić4
50Zdravko Đoković4
51Darko Bojanović3
52Milivoje Dondić3
53Darko Gezović3
54Nemanja Konatar3
55Marko Kovačević3
56Filip Marković3
57Đorđije Mirković3
58Miloš Nikolić3
59Igor Pejović3
60Peđa Pejurić3
61Radivoje Perović3
62Miloš Ristić3
63Saša Vukčević3
64Vladimir Vukčević3
65Igor Ćetković3
66Irfan Ćorović3
67Milivoje Bulatović2
68Vukoman Gagović2
69Predrag Golubović2
70Đuro Milanović2
71Radovan Radonjić2
72Nikola Radulović2
73Nikola Radulović2
74Stefan Tošić2
75Radoslav Vukićević2
76Nemanja Zindović2
77Balša Đurković2
78Nikola Đurković2
79Igor Asanović1
80Aleksandar Bošković1
81Boban Božović1
82Marko Darmanović1
83Danko Dačević1
84Saša Drobnjak1
85Igor Femić1
86Miloš Kostić1
87Đorđe Lišanin1
88Miloš Maltez1
89Luka Marković1
90Nebojša Mijović1
91Bojan Milačić1
92Aleksandar Milošević1
93Dejan Nikolić1
94Marko Nikolić1
95Bojan Pandurica1
96Jovan Popović1
97Milko Pušonja1
98Dragan Rabrenović1
99Milan Savić1
100Lazar Vulanović1
101Slobodan Zonjić1
102Milovan Ćorić1
103Almir Ćorović1
104Fahrudin Ćorović1
105Luka Čelebić1
106Ognjen Šušić1
107Marko Živković1

1.FSL Crne Gore 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.KMF Čelik (-1)117223722+1522
2.KMF OFK Berane116324025+1521
3.KMF Nikšić116233934+520
4.Titograd115425629+2719
5.Bajo Pivljanin116143633+319
6.KMF Brskovo116054238+418
7.KMF Jedinstvo115244437+717
8.Cezar115243234-217
9.Military futsal115063635+115
10.Mirabile moda113173140-910
11.KMF Gorštak (-1)113082457-338
12.Studentski dom1101101750-331

1.FSL Crne Gore 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.KMF Čelik (-1)117223722+1522
2.KMF OFK Berane116324025+1521
3.KMF Nikšić116233934+520
4.Titograd115425629+2719
5.Bajo Pivljanin116143633+319
6.KMF Brskovo116054238+418
7.KMF Jedinstvo115244437+717
8.Cezar115243234-217
9.Military futsal115063635+115
10.Mirabile moda113173140-910
11.KMF Gorštak (-1)113082457-338
12.Studentski dom1101101750-331

Posljednje vijesti