Izvršni odbor FSCG usvojio je predlog Sudijske komisije o listama za sudija i kontrolora suđenja za sezonu 2017/18, kao i predlog liste delegata dostavljen od strane Komisije za takmičenje.

Na ovoj stranici možete pronaći liste sudija, delegata i kontrolora suđenja koji će obavljati svoje funkcije u takmičenjima koja organizuje Fudbalski savez Crne Gore.

  • Sudije
  • Pomoćne sudije
  • Kontrolori
  • Liste i dokumenta
  • Vijesti

Elitna grupa

  • Miloš
    Bošković

    sudija

  • Nikola
    Dabanović

    sudija

  • Jovan
    Kaluđerović

    sudija

  • Milovan
    Milačić

    sudija

  • Miloš
    Novović

    sudija

  • Pavle
    Radovanović

    sudija

  • Predrag
    Radovanović

    sudija

  • Miloš
    Savović

    sudija

  • Mileta
    Šćepanović

    sudija

Prva grupa

  • Nikola
    Vođević

    sudija

  • Vojin
    Vojinović

    sudija

  • Savo
    Vujović

    sudija

  • Dragan
    Mijušković

    sudija

  • Radoje
    Pajović

    sudija

Druga grupa

  • Vladan
    Kojović

    sudija

  • Miloš
    Nedić

    sudija

  • Dražen
    Petrić

    sudija

  • Željko
    Radunović

    sudija

  • Miraš
    Cerović

    sudija

Elitna grupa

  • Dragan
    Vujović

    pomoćni sudija

  • Danijel
    Dević

    pomoćni sudija

  • Aleksandar
    Đikanović

    pomoćni sudija

  • Milutin
    Đukić

    pomoćni sudija

  • Marjan
    Paunović

    pomoćni sudija

  • Nikola
    Radulović

    pomoćni sudija

  • Veselin
    Radunović

    pomoćni sudija

  • Đorđije
    Ražnatović

    pomoćni sudija

  • Jovica
    Tatar

    pomoćni sudija

  • Vladan
    Todorović

    pomoćni sudija

Prva grupa

  • Ivan
    Bogdanović

    pomoćni sudija

  • Miodrag
    Brajović

    pomoćni sudija

  • Nikola
    Vujović

    pomoćni sudija

  • Nikola
    Razić

    Pomoćni sudija

Druga grupa

  • Miloš
    Asović

    pomoćni sudija

  • Blažo
    Bogdanović

    pomoćni sudija

  • Veselin
    Đuranović

    pomoćni sudija

  • Boban
    Krstev

    pomoćni sudija

  • Dejan
    Pavićević

    pomoćni sudija

  • Dejan
    Raković

    pomoćni sudija

Kontrolori Telekom 1. CFL

  • Amil
    Gerina

    kontrolor suđenja

  • Svetozar
    Ivanović

    kontrolor suđenja

  • Goran
    Mihaljević

    kontrolor suđenja

  • Željko
    Mićović

    kontrolor suđenja

  • Slavko
    Petričević

    kontrolor suđenja

  • Slavko
    Radulović

    kontrolor suđenja

  • Ranko
    Spasojević

    kontrolor suđenja

  • Dejan
    Stanišić

    kontrolor suđenja

  • Božo
    Ćorsović

    kontrolor suđenja

  • Dušan
    Cvijović

    kontrolor suđenja

  • Delegiranje - 20.10.2017.

    Službena lica

    Delegiranje - 20.10.2017.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za utakmice...

    20.10.2017.
  • Delegiranje - 17.10.2017.

    Službena lica

    Delegiranje - 17.10.2017.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za utakmice...

    17.10.2017.
  • Delegiranje - 13.10.2017.

    Službena lica

    Delegiranje - 13.10.2017.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za sljedeća...

    13.10.2017.
  • Delegiranje - 12.10.2017.

    Službena lica

    Delegiranje - 12.10.2017.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za sljedeća...

    12.10.2017.
  • Delegiranje - 10.10.2017.

    Službena lica

    Delegiranje - 10.10.2017.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredile su službena lica za sljedeća...

    10.10.2017.

Telekom 1. CFL 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska11830194+1527
2.Budućnost11632104+621
3.Zeta114431510+516
4.Grbalj114431313016
5.Mladost113531011-114
6.Iskra11344911-213
7.Kom Eurozox11344913-413
8.Rudar113261010011
9.Dečić111641020-109
10.Petrovac11218817-97