OMLADINSKA SELEKCIJA BOLJA OD MLADOSTI IZ APATINA

Omladinska  reprezentacija Crne Gore savladala je ekipu Mladosti iz Apatina rezultatom 1:0, u prijateljskom meču odigranom u sklopu priprema koje naša selekcija obavlja u Somboru.

Izabranici  Miodraga Radulovića bili su mnogo bolji rival, stvorili veći broj prilika od protivnika i na kraju slavili zasluženu pobjedu. Krajnji rezultat ne odslikava dešavanja na terenu na pravi način, jer su naši omladinci dominirali tokom svih 90. minuta igre i imali nekoliko izglednih prilika da trijumf učine ubjedljivijim. Izgledne prilike da se upišu u listu strijelaca propustili su Donković, Ajković i Radović u drugom poluvremenu.

Nagrada za dobru igru Radulovićevih  izabranika stigla je u 73. minutu, kada je defanzivac Mladosti, Ćopić nespretno reagovao na centaršut Kacića i poslao loptu iza leđa Stanića.

Do kraja priprema pred našim omladincima  su još dva prijateljska susreta. Naredni rival Radulovićevima izabranicim biće omladinska reprezentacija Srbije, 11. juna, dok će dva dana kasnije za protivnika imati ekipu Bačke iz Subotice.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Crna Gora - Mladost Apatin 1:0

Strijelac: Ćopić (a.g.) 73'
Žuti karton: Bojić (Crna Gora)
Sudija: Čortan (Apatin)

Crna Gora:  Dabović (N. Šćekić), Filipović (Boris Kontić), Matić, Savić, Simunović (Zonjić), A. Šćekić (Vlahović), Nikolić (Bojić), Donković (Kacić), Nenadović (Ajković), M. Kovačević (Boško Kontić), Maraš (Radović).

Mladost Apatin: Stanić, Kutina (Ožbolt), S. Rapajić, Jovanović (Ćopić), Kosanović, V. Rapajić, Brdrarić, Berić, Rađenović, Andrić, Grabež.