Zanimljivo 23. kolo Meridianbet 1.CFL…

Vodeći tandem Meridianbet 1.CFL nije upisao pobjede u 23. kolu, tako da Dečić Admiral bet, uprkos porazu od Mornara, ostalje lider prvenstvene trke. Meč u Baru obilježio je pogodak Danijela Nikolića u 76. minutu, nakon asistencije Demira Škrijelja.

U derbiju kola nije bilo pobjednika, Sutjeska Meridianbet i Budućnost podijelili su bodove u Nikšiću – 1:1. Sredinom prvog poluvremena Tonći Mujan je doveo goste u vođstvo, koje je u 70. minutu anulirao doskorašnji igrač Podgoričana Veljko Batrović.

Derbi začelja pripao je ekipi Mladosti Lob.bet, koja je sa 2:1 savladala Rudar u Pljevljima. Lazar Maraš u 15. i Ruzvelt Neto u 38. minutu donijeli su prednost gostima, koju je u 77. minutu samo ugrozio Aleksa Golubović.

Duel Jezera i Petrovca u Beranama završen je trijumfom gostiju – 2:0. Oba gola viđena su u drugom poluvremenu, prvo je pogodio Slobodan Babić u 65, a zatim i Dejan Perović u drugom minutu sudijske nadoknade.

Arsenal i Jedinstvo Franca remizirali su u Tivtu – 1:1. Sead Banda doveo je Bjelopoljce u vođstvo u 10. minutu, da bi dvadesetak minuta kasnije Ćetko Manojlović postavio konačan rezultat.

Rudar - Mladost Lob.Bet 1:2