Odigrana četiri meča Meridianbet 1.CFL…

Fudbaleri Dečića i Sutjeske Meridianbet opravdali su uloge favorita u svojim mečevima 13. kola Meridianbet 1.CFL.

Tuzani su bili ubjedljivi protiv Mladosti Lob.bet - 4:1. Utakmicu je obilježio Oliver Šarkić, koji je upisao het-trik. Dva gola postigao je u prvih šest minuta utakmie, u 3. i 6, zatim je Ognjen Stijepović pogodio u 15. i najavio pobjedu svoje ekipe. Šarkić je het trik kompletirao pola sata prije kraja, da bi Aleksa Maraš u 82. minutu postavio konačan rezultat.

Sutjeska Meridianbet se dugo mučila protiv Jedinstva Franca, ali je upisala trijumf rezultatom 2:0. Janis Begdadi je načeo goste u 78. minutu, a Igor Pajović ovjerio pobjedu u 90.

Rudar je u duelu sa Petrovcem (1:0) prekinuo niz bez pobjede i upisao drugi trijumf u sezoni. Trenutak odluke desio se u 61. minutu, kada je Vasko Kalezić matirao protivničkog golmana.

Primorski duel između Arsenala i Mornara završen je bez pobjednika - 2:2. Damjan Mugoša doveo je Tivćane u vođstvo, da bi Siniša Stevanović u 15. i Velimir Ljutica u 22. minutu preokrenuli. Boban Đorđebić je pet minuta prije odlaska na odmor postavio konačnih 2:2.

Posljednji meč 13. kola odigraće sjutra od 18 časova Jezero i Budućnost.

Rudar - Petrovac 1:0