Počeo drugi krug takmičenja u Meridianbet 1.CFL…

Fudbaleri Dečića jedini su od vodeće četvortke koji su upisali pobjedu 10. kolu Meridianbet 1.CFL.

Tuzani su savladi Jedinstvo Franca u Bijelom Polju rezultatom 1:0, a jedini gol na meču postigao je Darko Zorić u trećem minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Budućnost je vodila, pa gubila od Mladosti Lob.bet, a meč na Gradskom stadionu poslije svega završen je podjelom bodova - 2:2. Ivan Novović je lijepim golom iz slobodnog udarca u 18. minutu doveo domaćina u vođstvo, da Marko Jukić u 24. i Aleksa Maraš u 47. minutu režirali preokret. Ipak, desetak minuta prije kraja meča, rezervista Veljko Batrović donio je Podgoričanima bod u duelu sa gradskim rivalom.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Sutjeske Meridianbet i Jezera - 1:1. Argentinac Fakundo Arana je početkom drugog poluvremena zatresao mrežu Nikšićana, ali je ubrzo stiglo i izjednačenje. Precizan sa bijele tačke bio je Dragan Grivić u 58. minutu.

Prvi meč današnjeg programa završen je pobjedom Arsenala nad Rudarom - 2:0. Oba gola za Tivćane upisao je Damjan Mugoša, u 30. i 39. minutu.

Komšijski duel Mornara i Petrovca završen je bez golova.

Arsenal - Rudar 2:0