Fudbaleri Budućnosti preuzeli su lidersku poziciju na tabeli Meridianbet 1.CFL…

Podgoričani su do novih bodova došli trijumfom nad Mornarom rezutatom 2:0. Goste je ,,načeo'' Arijel Lusero lijepim pogotkom u 59. minutu, dok je pobjedu ovjerio Ivan Novović u petom minutu sudijske nadoknade.

Najveći rival Budućnosti ostao je bez pobjede u ovom kolu - Arsenal je remizirao na gostovanju Sutsjesci - 2:2. Tivćani su poveli preko Hulijana Montenegra u 45. minutu, da bi ubrzo poravnanje donio Vuk Striković. Vajdi Sahli vratio je Sutjesku u prednost, međutim, u posljednjim trenucima utakmice Ćetko Manojlović postavio je konačan rezultat utakmice.

Zanimljivo je bilo i u okršaju Dečića i Jezera - 1:1. Balša Tošković doveo je goste u vođstvo, koje je ,,poništio“ Pjeter Ljuljđuraj tri minuta prije kraja regularnog toka utakmice.

Sutjeska - Arsenal 2:2