Odigrani mečevi 22. kola 2.CFL…

Fudbaleri Bokelja pobjedom nad Komom iskoristili su remi Otranta i osamili se na vrhu tabele 2.CFL.

Kotorani su minimalnim rezultatom slavili na gostovanju ekipi sa Zlatice, a jedini gol na utakmici postigao je Dejan Pepić u 14. minutu.

Za to vrijeme, Otrant u Petrovcu nije uspio da slomi otpor Lovćena – 0:0.

Internacional je kao gost došao do bodova u duelu sa Igalom – 1:0. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Zarija Kumburović dvadesetak minuta prije kraja meča.

Pobjedu je upisalo i Berane na gostovanju Iskri – 2:1. Domaćini su u vođstvo došli golom Ognjena Rolovića nakon desetak minuta igre. Ipak, ,,fenjeraš“ je u 28. minutu izjednačio preko Matije Anđića, da bi Mateus samo dva minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Preokretom je do bodova stigao i Grbalj, koji je slavio protiv Podgorice sa 2:1. Gosti su poveli efektnim pogotkom Kristijana Radunovića u 49. minutu. Samo sedam minuta kasnije izjednačio je Jovan Vujović, a tri boda kompletirao je rezervista Bojan Pavićević u 84. minutu.

Igalo – Internacional 0:1

Grbalj – Podgorica 2:1

Lovćen - Otrant-Olympic 0:0

Iskra – Berane 1:2

Kom – Bokelj 0:1