Defanzivac

Tanja Malesija

Tim: ŽFK Budućnost

Rođen: 02.10.2005.

  • A selekcija
  • U-19
  • U-17
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
14.11.2022.
Prijateljska utakmica - Fudbal - Ženski - ACrna Gora12Estonija--5 
06.09.2022.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa ECrna Gora02Malta--45 
01.09.2022.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa EDanska51Crna Gora--89 
22.06.2022.
Prijateljska utakmica - Fudbal - Ženski - AAustrija40Crna Gora--45 
18.12.2021.
Prijateljska utakmica - Fudbal - Ženski - ACrna Gora10BiH--79 
21.09.2021.
Kvalifikacije za SP za žene - Grupa ERusija50Crna Gora--90 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
10.10.2022.
Kvalifikacije za U-19 EURO 2023 za žene - prva rundaKipar01Crna Gora1-90 
07.10.2022.
Kvalifikacije za U-19 EURO 2023 za žene - prva rundaHrvatska50Crna Gora--90 
04.10.2022.
Kvalifikacije za U-19 EURO 2023 za žene - prva rundaCrna Gora21Azerbejdžan--90 
15.09.2022.
Prijateljska utakmica - Fudbal - Ženski - U-19Kosovo60Crna Gora--90 
13.09.2022.
Prijateljska utakmica - Fudbal - Ženski - U-19Kosovo00Crna Gora--90 
03.06.2021.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora12BiH-
90 
01.06.2021.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora12BiH--90 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
27.09.2021.
Kvalifikacije za U-17 EURO 2022 za žene - prva rundaCrna Gora61Azerbejdžan1-80 
24.09.2021.
Kvalifikacije za U-17 EURO 2022 za žene - prva rundaAlbanija18Crna Gora--80 
30.08.2021.
Prijateljska utakmica 2021Crna Gora21Bjelorusija--80 
28.08.2021.
Prijateljska utakmica - Ženski fudbalski klub - U-17Crna Gora11Bjelorusija-
80 
27.05.2021.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaBiH10Crna Gora-
80 
25.05.2021.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaBiH21Crna Gora--80 
16.02.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaAlbanija52Crna Gora--20 
13.02.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaCrna Gora12Litvanija--59 
11.02.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaGruzija02Crna Gora--44 

Meridianbet 1. CFL 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1811432814+1437
2.Sutjeska1710343311+2233
3.Dečić187742619+728
4.Petrovac187652424027
5.Arsenal177372225-324
6.Jedinstvo Franca186571922-323
7.Jezero185671821-321
8.Rudar184771424-1019
9.Mornar1844101625-916
10.Iskra1835101328-1514