Odigrana četiri meča 25. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Budućnosti u 25. kolu Telekom 1.CFL odigrali su 1:1 sa Petrovcem na svom terenu, što im je četvrti remi na pet mečeva proljećnjeg dijela sezone.

Podgoričani su u vođstvo došli pola sata prije kraja zahvaljujući pogotku Nikača, dok su gosti u 70. minutu preko Vujačića došli do gola i boda.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Zete i Mladosti na ,,Trešnjici” - 0:0.

Grbalj je sa 3:1 savladao Iskru u Danilovgradu, a strijelci su bili Popović (dva puta) i Vuković. Iskra je u posljednjim trenucima meča golom Perutovića ublažila poraz.

Gostujuću pobjedu upisao je i Dečić, koji je slavio protiv Kom Eurozoksa - 2:1. Tim iz Tuzi poveo je u 16. minutu, domaćin je izjednačio sedam minuta kasnije preko Kažića, dok je trijumf Dečiću donio Vujačić u 54. minutu.

Utakmica između Sutjeske i Rudara odložena je zbog jakog vjetra koji je duvao u Nikšiću.

Budućnost - Petrovac 1:0